Programy

Nowy uczestnik "Hotelu Paradise 5" namieszał w willi? W czwartek pierwsza Puszka Pandory

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Fani "Hotelu Paradise" będą mogli oglądać nową edycję programu już od 21 lutego 2022 r. na na antenie TVN7. Kim jest nowy uczestnik?

Nowy sezon "Hotelu Paradise" rozpoczął się dużymi emocjami. W 5. odcinku programu pojawił się uczestnik, który swoją obecnością wiele namieszał. Mieszkańcom willi w Panamie szybko udowodniono, że w hotelu Paradise nikt nie może spać spokojnie. 

"Hotel Paradise 5" gromadzi przed telewizorami tysiące fanów. Widzowie śledzą losy uczestników, kibicują im, mają nadzieję na utworzenie się konkretnych par. W 3. odcinku programu uczestnicy kolejny raz zostali zaskoczeni. Teraz dwóch singli będzie walczyło o zdobycie partnerki i pozostanie w panamskiej willi. 

"Hotel Paradise 5" - nowy uczestnik show

Pojawienie się nowego uczestnika zmartwiło panów mieszkających w panamskim raju. Niestety, aż dwóch z nich pozostało bez pary. Karolina cały czas nie może opędzić się od adoratorów. Czy na rajskim rozdaniu stanie za nowym mężczyzną, który pojawił się w hotelu? 

W "Hotelu Paradise" coraz lepiej zadomawiają się Marika, Kasper, Aleksandra, Kamil, Klaudia, Jeremiah, Karolina, Michał i Grzegorz, który został pierwszym singlem tej edycji. Plany związkowe Grzegorza pokrzyżował Sevag, który pojawił się jako nowy uczestnik.

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie

Sevag i Karolina - "Hotel Paradise 5"

Tak, jak widzowie podejrzewali - nowy uczestnik rozbił jedną z par i obecnie tworzy duet z Karoliną. Sevag ma korzenie włoskie i polskie, jednak wychował się w Dubaju. Przeprowadził się do Polski mając 16 lat. Jego pasją jest gotowanie. Swoim akcentem i aparycją przyciągnął uwagę mieszkanek hotelu.

Sevag już wcześniej zwrócił na siebie uwagę dziewczyn podczas degustacji win. Wtedy jednak nie wiedziały, że niedługo dołączy do nich jako jeden z mieszkańców willi. Uczestniczki "Hotelu Paradise" nie ukrywały, że cieszą się z obecności nowego mieszkańca. Kulminacyjnym momentem tego tygodnia będzie oczywiście Puszka Pandory, którą widzowie będą mogli obejrzeć już w czwartek, 24 lutego na antenie TVN 7.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: GRZEGORZ PIEKARSKI/TVN

Pozostałe wiadomości