Programy

"Hotel Paradise 5". Za nami pierwsze Rajskie Rozdanie. Czas na nową uczestniczką

Programy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Za nami pierwsze Rajskie Rozdanie w 5. edycji "Hotelu Paradise"

Za nami pierwsze Rajskie Rozdanie w 5. edycji "Hotelu Paradise". Do Elizy podeszło dwóch uczestników — Michał i Grzegorz, jednak 19-latka zdecydowała się wybrać Michała. Co to oznacza dla pozostałych uczestników?

Fani "Hotelu Paradise" z utęsknieniem wyczekiwali nowego sezonu programu. W końcu mogli poznać nowych uczestników, czyli Karolinę, Klaudię, Olę, Marikę, Michała, Grzegorza, Kaspra, Kamila, Jeremiasha i Sevaga, który dołączył do ekipy niedługo później i rozbił parę Karoliny i Kaspra. Do programu dołączyła nowa uczestniczka Eliza, która stała się sporą konkurencją dla Karoliny, o którą do tej pory zabiegali wszyscy panowie.

"Hotel Paradise 5". Co czeka uczestników?

Po małym pojedynku pomiędzy Kasprem i Grześkiem, którzy byli singlami, Eliza stworzyła parę z Grzegorzem, który jak sam powiedział, na widok nowej uczestniczki poczuł coś, czego nie czuł od dawna. Niestety, Grzegorz za bardzo "osaczył" swoją wybrankę, dlatego ta starała się spędzać czas z dala od niego.

Niedługo później na uczestników rajskiej wyspy czekało pierwsze Rajskie Rozdanie. Kamil, który był w parze z Olą, zdecydował się podejść do niej drugi raz, przez co przez innych uczestników został nazwany "ciepłymi kapciami".

Jeremiash podszedł do Mariki, z którą jest w parze od pierwszego odcinka, jednak ich relacja zmieniła się w ciągu kilku ostatnich godzin. Uczestniczka nie jest już taka pewna uczucia Jeremiasha, dlatego postanowiła dać mu więcej luzu.

Zobacz wideo:

"Hotel Paradise". Zapowiedź drugiego odcinka
"Hotel Paradise". Zapowiedź drugiego odcinka

"Hotel Paradise 5". Łzy po odejściu Grzegorza

Sevag i Klaudia zawarli pakt, dlatego uczestnik podszedł właśnie do niej. Przy okazji obiecał, że przy następnym Rajskim Rozdaniu wybierze również Klaudie. Kolejny był Grzegorz, którego wybór wydawał się oczywisty od samego początku i podszedł do Elizy, która powiedziała, że spodziewała się takiego obrotu zdarzeń.

Kasper podszedł do Karoliny, a para nie ukrywała, że od jakiegoś czasu ma się ku sobie. Jako ostatni decyzję podjął Michał, który podobnie jak Grzegorz podszedł do Elizy.

Na jego nieszczęście Eliza zdecydowała, że wybiera Michała i tym samym Grzegorz musiał w 15 minut opuścić rajską wyspę. Wybór Elizy mocno wpłynął na pozostałych uczestników programu. Marika nie kryła swoich łez. Eliza chciała wytłumaczyć swoją decyzję Grzegorzowi, jednak emocje wzięły górę.

W ostatnim odcinku mogliśmy zobaczyć, że Jeremiash zaczął łapać dobry kontakt z Elizą, np. pocieszając ją, co nie do końca spodobało się Marice. W kolejnym odcinku do programu dołączy kolejna uczestniczka. Czy ona również ma szansę namieszać w hotelu? Tego dowiemy się już niebawem.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: HotelParadise

Pozostałe wiadomości