Programy

"Hotel Paradise 5". Zachowanie Konrada oburzyło uczestników. "Nie mów tak agresywnie"

Programy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
"Hotel Paradise 5". Zachowanie Konrada nie spodobało się uczestnikom

W ostatnim odcinku programu "Hotel Paradise" panamską willę opuściła Wiktoria. Uczestnicy nie kryli swojego rozdrażnienia, jednak największy popis dał Konrad, który zaczął zachowywać się niezwykle agresywnie w stosunku do pań. Jego zachowanie na długo zostanie zapamiętane. W ostatnim odcinku nastąpił również niespodziewany powrót jednego z uczestników.

Po Rajskim Rozdaniu Konrad powiedział, że dopiero teraz pokaże swoją prawdziwą twarz. Jeszcze tego samego wieczoru zachowywał się niezwykle agresywnie i niemiło w stosunku do uczestniczek. Krzyczał, nie dopuszczał do głosu i dogryzał innym, m.in. Oliwii.

"Hotel Paradise". Zachowanie Konrada przeraziło pozostałych uczestników

Laura nie chciała już wchodzić w polemikę z uczestnikiem, podobnie jak Marika, Eliza czy Oliwia. Na początku wyniknęło małe nieporozumienie związane z obietnicą, którą złożył Wiktorii Konrad, jednak jego zachowanie było mocno nieadekwatne do wynikłej sytuacji.

Konrad uznał również, że dziewczyny zawarły pakt przeciw Anicie, z którą jest obecnie w parze. Kiedy dziewczyny chciały same wyjaśnić tę sytuację z nową uczestniczką, nagle przybiegł Konrad, który w agresywny sposób stanął obok swojej wybranki, jednak ta wcale nie potrzebowała jego wsparcia.

Na drugi dzień emocje nieco opadły. Kasper, który był w parze z Laurą, wyznał, że bardzo miło mu się z nią rozmawiało i nie wyklucza, że zostanie z nią w parze. Co ciekawe, rano wszyscy musieli powiedzieć sobie trzy komplementy i trzy negatywne rzeczy o sobie.

Zobacz wideo:

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

"Hotel Paradise". Niespodziewany powrót jednego z uczestników

Następnie wszyscy uczestnicy wybrali się na plaże, gdzie musieli w parach namalować sobie na plecach dowolny malunek. Jak wiemy, nic w hotelu nie dzieje się bez przyczyny, tak więc panowie zostali odesłani do hotelu, a panie musiały zostać, aby pokazać swoje malunki nowemu uczestnikowi, który na podstawie nich miał wybrać nową partnerkę.

Nowym uczestnikiem okazał się Grzegorz, który jako pierwszy odpadł z "Hotelu Paradise" z ręki Elizy. Grzegorz wybrał na randkę Marikę, a potem w tradycyjnych ludowych strojach wrócili razem do hotelu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości