Programy

David z "HP" o rozstaniu z Angeliką. "Są rzeczy, których nie akceptuję"

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
David z "HP" o rozstaniu z Angeliką

"Hotel Paradise" oficjalnie dobiegł końca, a widzowie z niecierpliwością czekają na informacje dotyczące związków uczestników powstałych w Panamie. Niestety ten, który zwiastował ogromne powodzenie, rozpadł się tuż po tym, jak mieszkańcy rajskiej willi wrócili do Polski. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl David Andronic wyznał, dlaczego postanowił nie dawać Angelice kolejnej szansy.

David i Angelika niemal od pierwszych chwil w programie pokazali obustronne zainteresowanie. Związek kontynuowali do końca programu, jednak szybko okazało się, że niektóre różnice są nie do pokonania.

 "Już na lotnisku były sytuacje, w których miałem coś takiego, że nie wiedziałem, czy ten związek jest dla mnie" - zapewnia.

David z "HP" o związku z Angeliką

David Andronic pojawił się w "Hotelu Paradise" i szybko zauroczył Angelikę. Para spędzała wspólnie niemal każdą wolną chwilę, nie szczędziła uczuć i deklaracji. Okazało się niestety, że wraz z wielkim finałem, zakończyła się także ich miłosna sielanka. Uczestnik w rozmowie z Dagmarą Olszewską wyjaśnił dlaczego. 

- Z Panamy wróciliśmy jako para, ale już na lotnisku były sytuacje, w których miałem coś takiego, że nie wiedziałem, czy ten związek jest dla mnie. Nie mówię, że było coś źle. Nie chciałbym też teraz o tym mówić, ale pojawiały się między nami pewne sytuacje. Próbowaliśmy się dogadać, ale "życie jest brutalne" - powiedział. 

David z "HP" o związku. Wyznał, czy jest singlem 

David Andronic w rozmowie z nami powiedział także, że nieudany związek z Angeliką nie wpłynął na jego życie. Uczestnik "HP" nie zamyka się na miłość i choć przyznał, że obecnie z nikim się nie spotyka, to nie wyklucza, że to szybko może się zmienić.

- Nie chciałbym mówić wszystkim o tym, dlaczego podjąłem taką decyzję. Powiem tak. Są rzeczy, z którymi dobrze się czułem, ale są też takie, których nie akceptuję. Wtedy odpuszczam i tyle. Dla mnie najważniejsze jest zdrowie psychiczne, więc kiedy zapaliło mi się czerwone światło to powiedziałem "trudno" - wyznał. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości