Programy

Adam z "HP" już po operacji. Pokazał zdjęcia ze szpitala. "Ból"

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Adam Podwapiński

Adam Podwapiński z 6. edycji "Hotelu Paradise" musiał przejść poważny zabieg kolana. Uczestnik dodał na Instagram zdjęcie ze szpitala. Jak się czuje?

Adam Podwapiński jest jednym z pierwszych uczestników 6. edycji "Hotelu Paradise", który musiał się pożegnać z rajską wyspą. Chłopak bardzo szybko złapał kontakt z pozostałymi uczestnikami, co pozwoliło im utworzyć silną relację z grupą. Polubili go także widzowie, którzy nadal są ciekawi co u niego słychać.

"Hotel Paradise". Adam Podwapiński musiał przejść operację

Adam Podwapiński jest aktywny w mediach społecznościowych. Na instagramowym profilu widzowie mogą obserwować jego codzienność. Niestety były uczestnik "Hotelu Paradise" ma obecnie problemy zdrowotne. Adam kocha sport, dużo trenuje i często zdarzają mu się kontuzje, jednak ta jest dużo poważniejsza.

Kilka tygodni temu w rozmowie z nami Adam Podwapiński stwierdził, że czekają go dwie operacje i chce pokazać wszystkim swoją wolę walki.

- Jestem idealnym przykładem, aby nigdy, ale to nigdy się nie poddawać i nieważne co mówią inni, robić swoje pnąc się na szczyt. A jeśli ktoś nie wierzy lub chciałby się przekonać, będzie miał okazję. W bieżącym miesiącu mam operowane pierwsze kolano, pół roku później drugie. Pokażę wam moją wolę walki - mówił nam uczestnik jeszcze przed operacją.

Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną
Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną "Hotel Paradise". Klaudia El Dursi Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Adam Podwapiński w "Hotelu Paradise"

Adam Podwapiński jest już po pierwszej operacji. Na swój profil na Instagramie dodał zdjęcia ze szpitala z bandażami i o kulach. Jak się czuje były uczestnik "Hotelu Paradise"? Wpis zaczął od słowa "ból".

"Ból. Co to takiego? Czy każdy odczuwa go inaczej? Ból może dzielić się na dwie kategorie. Ten fizyczny, jak i psychiczny. Zdecydowanie wolę ten pierwszy. On tak naprawdę wystawia nas na próbę. Sprawdza, jak silni jesteśmy i jak wiele jesteśmy w stanie dźwignąć. To tutaj rodzą się wszelkie myśli. Ja potrafię się z nim pogodzić, wyciągam z niego lekcję. Obracam go w siłę, która nie pozwala mi użalać się nad sobą, a tym bardziej poddać" - napisał na Instagramie 26-latek.

Adam Podwapiński dodał też, że stara się być pozytywnie nastawiony do tego, co się dzieje obecnie w jego życiu.

"Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Dzięki temu ten drugi, psychiczny, jest pod kontrolą. Ponieważ są one ze sobą ściśle powiązane, grunt to dobre nastawienie i tylko pozytywne myśli. Wiem, że jesteśmy zdolni do wszystkiego, trzeba tylko w coś bardzo mocno wierzyć i nigdy, ale to nigdy nie odpuszczać" - wyjaśnił były uczestnik programu TVN7.

Były mieszkaniec "Hotelu Paradise" dodał też, że chce wyciągnąć pozytywne wnioski ze swojej kontuzji.

"Jedyne czym się przejmuję to tym, że stoję w miejscu. W danym momencie nie mogę realizować swoich celów. A co jeśli nasza podróż właśnie się z tego składa? Każda porażka generuje sukces? Każda przystań jest niezbędna, pozwala nam odetchnąć, nabrać rozbiegu, by biec dalej ku przodowi? Ja ze wszystkiego w życiu staram się wyciągać pozytywne wnioski" - podsumował Adam Podwapiński.

Adam Podwapiński z "Hotelu Paradise 6" - kim jest?

Adam Podwapiński ma 26 lat i pochodzi ze Szczecina. W jego życiu ważny jest sport. Mężczyzna gra w squasha, bilard, uprawia sporty wodne i ćwiczy na siłowni. Adam trenował także sporty sylwetkowe i startował w zawodach. Przez lata kształtował swoją sylwetkę.

Adam był w dwóch poważnych związkach. W "Hotelu Paradise" nie znalazł jeszcze kobiety, przy której zabiło mu mocniej serce. Jest otwarty na wszystkie kandydatki. Najbliższą relację stworzył z Angeliką. Mimo poważnego konfliktu nadal czuć między nimi chemię. Niestety, po wejściu kilku nowych osób i małych zawirowaniach, Adam musiał opuścić hotel. 

Oglądajcie "Hotel Paradise 6" od poniedziałku do piątku o 20.35 na antenie TVN 7. Odcinki możecie śledzić również w Playerze.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości