Programy

Adam z "Hotelu Paradise" został ojcem? Zdjęcie nie pozostawia złudzeń

Programy

Autor:
Dominika
Kowalewska

Zaskakująca wieści! Adam Podwapiński z "Hotelu Paradise" przekazał radosną nowinę. Mężczyzna właśnie został ojcem. Uczestnik show pochwalił się zdjęciem ze szpitalnej sali i zdradził płeć dziecka.

Adam Podwapiński był uczestnikiem 6. edycji "Hotelu Paradise". Mężczyzna próbował stworzyć relację m.in. z Moniką i Angeliką, ale szczególnie ta druga zakończyła się niemałym konfliktem. Ostatecznie, choć udało mu się wrócić do "Hotelu Paradise" po odpadnięciu, nie zagrzał miejsca w panamskim raju, a zamiast niego w grze pozostała Hania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Dawid z "HP" o relacji romantycznej z Anastazją. "Już ta szansa się rozwija"
Dawid z "HP" o relacji romantycznej z Anastazją. "Już ta szansa się rozwija" Uczestnik zdradził dużo swoich odczuć na temat relacji z dziewczyną. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Adam Podwapiński został ojcem

Od pewnego czasu w sieci krążyły doniesienia o tym, że Adam Podwapiński niedługo zostanie ojcem. Najwyraźniej w każdej plotce jest ziarnko prawdy, a w tej nawet całkiem spore. W środę 18 stycznia Adam poinformował fanów, że właśnie został ojcem!

"Witaj na świecie córeczko. 18.01.2023" - napisał pod zdjęciem.

Fotografia została wykonana prawdopodobnie niedługo po porodzie, w szpitalnej sali. Gratulujemy dumnemu tacie!

Kim jest mama nowo narodzonej pociechy? Tego nie wiadomo. Pod wpisem pojawiły się jednak liczne komentarze, w których fani i inni uczestnicy "Hotelu Paradise" pogratulowali świeżo upieczonemu tacie.

"Pięknie. Wujek Igi się doczekał" - napisał Igor Kiełbowski.

"Pamiętaj, wychowuj jak syna" - dodał Marek Kuliński.

Gratulacje przesłali ponadto Wiktoria, Carma i inni uczestnicy pozostałych edycji "Hotelu Paradise".

W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl Adam zdradził, jak czuje się mama jego córki. Ponadto wyjawił imię dziewczynki.

"Mamusia i córeczka Lilianna czują się wyśmienicie. Na szczęście wszystko przebiegło zgodnie z planem. Nic nas nie zaskoczyło. Mamusia to najdzielniejsza kobieta na świecie. Do ostatnich minut miała roztańczony humorek, zero paniki, a małymi żartami sama cały czas rozluźniała atmosferę" - powiedział.

"Hotel Paradise". Adam w zaskakującym wpisie

Adam, jak przystało na uczestnika "Hotelu Paradise", wykorzystał chwilę sławy i stał się niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Mężczyzna często publikuje relacje z życia prywatnego, a niekiedy efektami sesji zdjęciowych. Pod jednym ze wpisów zamieszczonych stosunkowo niedawno zasugerował, że jest szczęśliwie zakochany!

"Bądź szczęśliwy i nie mów nikomu. Podróżuj i nie mów nikomu. Znajdź prawdziwą miłość - i nie mów nikomu" - czytamy.

Najwyraźniej Adam znalazł szczęście i postanowił założyć rodzinę.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @hotelparadise.tvn7

Pozostałe wiadomości