Programy

Carma z "HP" o byciu "najstarszą uczestniczką" i relacji z Adamem. "Spanikował"

Programy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
"Hotel Paradise 6". Nowa uczestniczka Camilla

Carma weszła do "Hotelu Paradise" i od razu trafiła "na języki". Widzowie nie tylko doszukali się jej wspólnych zdjęć z Adamem, ale również byli zaskoczeni jej... wiekiem. Jak do "bycia najstarszą uczestniczką" podchodzi sama zainteresowana? I o co chodzi z tym Adamem? Zobaczcie, co nam powiedziała.

Camilla Hansen ma 32 lata i jest Dunką, która razem z rodziną przeprowadziła się w wieku 8 lat do Szczecina. Jest DJ-ką. Specjalizuje się w muzyce techno, house, future house. Pracuje również online w obsłudze technicznej duńskiej firmy, która produkuje sprzęt nagłośnieniowy oraz elektronikę w klasie premium. Działa także nad własną marką odzieży, a od niedawna jest także uczestniczką "Hotelu Paradise". Widzowie dość szybko okrzyknęli ją "najstarszą uczestniczką reality show".

A co na ten temat sądzi Carma? Zobaczcie.

"Hotel Paradise". Camilla Hansen - najstarsza uczestniczka show. "Wiek to tylko liczba"

Zapytaliśmy Camillę Hansen, czy przeszkadzają jej nagłówki "najstarsza uczestniczka show". Co odpowiedziała?

- Sam fakt, że ludzie komentują mój wiek nie przeszkadza mi kompletnie, wręcz się cieszę, że mogę pokazać ludziom, że wiek to tylko liczba i zainspirować inne osoby po "30", żeby się zgłaszały do takich programów, jeśli mają taką chęć - mówi.

"Carma" dodaje, że wychowanie przez rodziców, którzy są Duńczykami, pokazało jej, że można spełniać marzenia bez względu na wszystko. Chce, by inne kobiety również odnajdowały radość w podejmowaniu samodzielnych decyzji. Dodała też, że "mimo wieku", jest jedną z najbardziej zabawowych osób tej edycji.

- Zostałam wychowana przez rodziców Duńczyków, którzy kazali mi zawsze robić to, co czuję, wspierając mnie przy tym mocno i pewnie stąd moja chęć przekazania tej idei innym. Przeszkadza mi jedynie to, że w wielu osobach nadal jest zaszczepiony stereotyp głoszący, że „należy to, należy tamto” w pewnym wieku. Uważam, że każda kobieta powinna sama decydować o tym, co daje jej szczęście w danym momencie w życiu i nie rozumiem krytykowania innych za ich decyzje, szczególnie te, które wyłącznie wpływają na życie tych osób i nie krzywdzą innych. Niech każdy robi to co go uszczęśliwia. Mam nadzieję, że mój udział w programie dokładnie taki przekaz będzie miał. Wiem też, że pomimo „podeszłego wieku” jestem jedną z najbardziej zabawowych osób w programie - tłumaczy.

Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną
Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną "Hotel Paradise". Klaudia El Dursi Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Carma o relacji z Adamem

Choć Adam w końcu się przyznał, że znał Carmę przed programem, internauci nie dawali mu spokoju. W sieci odkopali ich wspólne zdjęcie z festiwalu muzycznego.

- Znamy się około 8 lat, natomiast jest to znajomość typowo 'ziomalska'. Łączyły nas głównie masowe, wyjazdowe imprezy, czasem spotykaliśmy się również w szczecińskich klubach i mieliśmy kilku wspólnych znajomych - tłumaczył Adam Podwapiński w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

A co na temat spotkania w Panamie mówi Carma?

- Jeśli chodzi o relację z Adamem, to rozpoznałam go już w trakcie mojego seta i zdążyłam się oswoić z tą myślą, że zaraz nastąpi konfrontacja w hotelu - wyznała.

Dodała też, co ją najbardziej zaskoczyło. I nie była to sama obecność Adama, a jego reakcja.

- Chyba bardziej zaskoczyła mnie jego reakcja, ponieważ ja pierwsza rzuciłam: "Myślałam, że dostanę zawału, jak Cię zobaczyłam”, po czym on mnie zgasił tym, że kiedyś chyba miałam czerwone włosy (śmiech). Nasze reakcje były totalnie sprzeczne i to mnie na chwilę zbiło z tropu, ale rozumiem, że to dla niego też był szok i najzwyczajniej w świecie spanikował. To jednak są duże emocje i uważam, że każdy pod wpływem chwili ma prawo tak zareagować. Później się jednak przyznał, że się znamy trochę lepiej i sprostował sytuację - wyznała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: materiały własne

Pozostałe wiadomości