Programy

Blondino z "Hotelu Paradise" był w finale z Martyną. Czy mają jeszcze kontakt?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Reporter:
Dagmara Olszewska
Łukasz Książkiewicz padł ofiarą przestępstwa. Wyjaśnia szczegóły feralnej nocy

Blondino, czyli Łukasz Książkiewicz był uczestnikiem 1. edycji "Hotelu Paradise". W programie zajął drugie miejsce. W wywiadzie z Dagmarą Olszewską wyjaśnił, czy ma jeszcze kontakt ze swoją programową partnerką Martyną.

Blondino Latino, czyli Łukasz Książkiewicz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników 1. edycji "Hotelu Paradise". Jego pozytywne podejście do życia sprawiło, że zyskał sympatię widzów i uczestników. W rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl opowiedział o relacji z programową partnerką Martyną. Czy utrzymują kontakt?

Blondino z "Hotelu Paradise" związku z Martyną

Wygranymi 1. sezonu "Hotelu Paradise" zostali Marietta i Chris, którzy stworzyli związek także po powrocie z balijskiej wyspy. Parą, która deptała im po piętach byli Blondino i Martyna. Od początku oboje zgodnie twierdzili, że łączy ich przyjaźń i nigdy nie deklarowali wobec siebie żadnych uczuć. Widzowie bardzo jednak kibicowali parze i widzieli ich razem. Martynie i Łukaszowi nie udało się jednak stworzyć związku.

- Z Martyną mamy jako taki kontakt. Ten program jest jak szkoła. Wszyscy jesteśmy przydzieleni do jednej klasy i kiedy trwa ten program, musimy ze sobą być i rozmawiać. Jednak świat jest szerszy niż tylko ten hotel. Rzeczywistość weryfikuje, czy kontakt pozostaje, czy się rozstajemy - wyjaśnił w rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl. 

Zobacz rozmowę:

Blondino z "Hotelu Paradise" o kontakcie z Martyną
Blondino z "Hotelu Paradise" o kontakcie z Martyną Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Blondino, czyli Łukasz Książkiewicz z "Hotelu Paradise" o kontakcie z uczestnikami

Uczestnik "Hotelu Paradise" Blondino nie chciał zdradzić, z którymi uczestnikami nie utrzymuje kontaktu.

- Jak z kimś nie rozmawiam, to nie mam jakiś specjalnych powodów. Po prostu nie mam ochoty, nie chcę, ale takiej osobie też życzę bardzo dobrze, samych sukcesów i uśmiechu na twarzy. Po prostu, jak z kimś nie chcę utrzymywać kontaktu, to nie utrzymuję i się nad tym nie zastanawiam, tylko idę dalej w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości