Programy

David z "HP" przeżył chwile grozy. Spędził w zamknięciu długie minuty [Bonusy z raju]

Programy

Autor:
Dominika
Kowalewska
David Andronic z "Hotelu Paradise"

David Andronic z "Hotelu Paradise" nie miał łatwego popołudnia. Podczas rutynowej wizyty w toalecie, zamek odmówił współpracy, a uczestnik utknął w pomieszczeniu. David spędził w zamknięciu ponad 20 minut, a gdyby nie pomoc Mikołaja, mógłby doczekać starości.

Dla prawdziwych fanów "Hotelu Paradise" przygotowano specjalne niespodzianki. Na platformie Player poza wydłużonymi odcinkami, można zobaczyć materiały dodatkowe, które wprowadzają widzów w wyjątkową atmosferę panamskiego raju. Tym razem w "Bonusach z raju" pokazano niezwykły gest Moniki i Marka, czyli Miss i Mistera raju.

Jednak nie to było najważniejsze. David Andronic przeżył chwile grozy. Mało brakowało, a spędziłby w zamknięciu kilka godzin. Na szczęście na pomoc ruszył kolega z rajskiej przygody oraz śrubokręt.

Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną
Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną "Hotel Paradise". Klaudia El Dursi Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". David znalazł się w zamknięciu

Dni w panamskim raju upływają uczestnikom na cieszeniu się z pięknej pogody, uprawianiu sportu i na błogim lenistwie. Pewnego dnia sielanka została nagle przerwana. W "Hotelu Paradise" doszło do niebezpiecznej sytuacji z udziałem Davida. Uczestnik udał się w ustronne miejsce, a gdy szczęśliwy chciał je opuścić, drzwi postanowiły odmówić współpracy. Tak oto David znalazł się w potrzasku i mało brakowało, a ostatnie dni spędziłby w hotelowej toalecie.

David walczył z zamkiem, co usłyszeli inni mieszkańcy "Hotelu Paradise". Mikołaj postanowił niczym rycerz na białym koniu uwolnić księcia z toaletowej wieży. Początkowo wręczył Davidowi miecz w kształcie otoczaka, którym uczestnik miał złamać zamek. Misja się jednak nie powiodła i trzeba było zadzwonić po wsparcie. Śrubokręt zdobyty dzięki uprzejmości produkcji pozwolił uwolnić Davida. Uczestnik spędził w zamknięciu ponad 20 minut, z uważnością szacując straty, jakie poniósł w tej nierównej walce.

"Hotel Paradise". David ogląda rany wojenne po walce z zamkiem Źródło: Player.pl

"Hotel Paradise". Monika i Marek zaoferowali uczestnikom pyszny przysmak

Trzeba przyznać, że pobyt w "Hotelu Paradise" jest niczym wakacje all inclusive. Wygodne łóżko, basen dostępny przez całą dobę i rodzinne kłótnie sprawiają, że atmosfera przypomina urlop w Egipcie. Choć uczestnicy nie mogą narzekać na wyżywienie, awantura o tosty prawie doprowadziła do rękoczynów. Toteż każda nowość w menu wzbudza wśród hotelowiczów zaskakującą euforię.

Monika i Marek wygrali konkurs i zostali ogłoszeni Miss i Misterem. Z tej okazji para wybrańców postanowiła sprawić współtowarzyszom miłą niespodziankę. Mieszkańcy "Hotelu Paradise" mieli możliwość, pierwszy raz od kilku tygodni, posmakować sushi. Informacja spotkała się z tak gorącym przyjęciem, że uczestnicy prawie powpadali do basenu, biegnąc w stronę talerzy. Jedzenie zniknęło w kilka minut.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości