Programy

Podryw na Jasia Fasolę nie przekonał Anastazji. Ta scena przejdzie do legendy "HP"

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz

Dawid i Anastazja z "Hotelu Paradise" tworzą parę, ale nie ma między nimi chemii. Dziewczyna budowała romantyczną relację z Igorem, który opuścił willę jakiś czas temu. Uczestniczka ciągle ma nadzieję, że chłopak jeszcze do niej wróci i nie może otworzyć się na innych mężczyzn. Dawid nie ustępuje w próbach przekonania jej do siebie. Scena w sypialni jest hitem sieci.

Dawid dołączył do ekipy całkiem niedawno. Od razu przejrzał reguły gry i wiedział, jak ochronić swoje położenie. Spodobała mu się Hania i Anastazja. Ostatecznie skupił się na tej drugiej, ponieważ wydała mu się tajemnicza i warta poznania. Mężczyzna stara się jak może, ale Anastazja jest nieugięta.

Nieudany podryw Dawida. Anastazja dała mu kosza

Dawid nie przyszedł do "Hotelu Paradise" sam. Przyprowadził ze sobą misia o imieniu Freddie. Podobno maskotka towarzyszy mu wszędzie, gdzie tylko pojedzie. Uczestnik liczył na to, że misiek doda mu uroku, ale Anastazja pozostaje odporna na jego wdzięki.

Dawid i Anastazja szykowali się do snu. Mężczyzna wyraźnie chciał przeciągnąć wieczór i choć przez chwilę powstrzymać partnerkę przed odwróceniem się do niego plecami. W pewnym momencie zaskoczył nawet samego Pana Lektora.

"Ty, a pomieścimy się, jak tu Freddie leży?" - odparł.

"No i super" - odburknęła uczestniczka, dając mu wyraźny znak, że z jego zalotów nici.

"Hotel Paradise". Relacja Anastazji i Dawida
"Hotel Paradise". Relacja Anastazji i Dawida "Hotel Paradise". Relacja Anastazji i Dawida Źródło: Instagram @hotelparadise.tvn7

"Hotel Paradise". Anastazja dała kosza Dawidowi

Anastazja i Igor byli mocną parą. Na każdym Rajskim Rozdaniu było wiadomo, że za sobą staną. Piękna brunetka nie jest w stanie otworzyć się na innych uczestników. Jedyną nadzieją dla niej jest pojawienie się jakiegoś nowego intrygującego uczestnika, który zawróci jej w głowie albo powrót Igora do Panamy. Jedno i drugie jest bardzo możliwe.

Pewne jest natomiast to, że Dawid powinien rozglądać się za inną dziewczyną. Chyba że chce stworzyć z Anastazją sojusz, by utrzymać się dłużej w "HP".

"Mogłabym się bardziej na niego otworzyć, ale ja już teraz widzę, że to może być tylko przyjacielska relacja i nic więcej, więc przez to też się mało angażuję" - wyznała, opisując relację z Dawidem.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości