Programy

Eliza z "HP" odpiera atak. "Od początku byłam obgadywana czy obrażana". Dostało się Marice

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
"Hotel Paradise" - Eliza

Akcja w "Hotelu Paradise" nabiera tempa. Eliza i Jay zostali wytypowani jako najmniej i najbardziej zaufani uczestnicy. Teraz muszą wybrać aż trzy osoby, spośród których jedna pojedzie do domu. Czarne chmury gromadzą się nad Mariką? Eliza powiedziała, co naprawdę myśli o ich konflikcie.

Eliza w "Hotelu Paradise" szybko zapewniła sobie solidną pozycję. Na początku osłabiła status Karoliny, która do tej pory była najbardziej pożądaną uczestniczką. Potem systematycznie dokładała cegiełki do innych relacji i istotnych wydarzeń w panamskiej willi. Teraz ma duży wpływ na to, kto odpadnie. Emocje przed nowym odcinkiem rozgrzały dodatkowo odpowiedzi, jakich udzieliła w mediach społecznościowych. 

Eliza i Marika z "Hotelu Paradise" - konflikt

Eliza i Marika nie mają ze sobą jawnego konfliktu, chociaż bez problemu można zauważyć między nimi napięcie. Dziewczyny próbowały nawet rozmową załagodzić sytuację, ale jednoznacznie przyznały na osobności, że nie są koleżankami dla siebie. Eliza za pośrednictwem Instagrama opowiedziała, co uważa na temat Mariki po emisji ostatniego odcinka "Hotelu Paradise".

"Tak naprawdę moje zdanie na jej temat się nie zmieniło, bo to, co wy widzieliście we wczorajszym odcinku, tak naprawdę działo się od początku. Od początku byłam obgadywana czy obrażana i to nie tylko z jej strony. Także mam nadzieję, że chociaż teraz trochę bardziej rozumiecie moje zachowanie i to, że wybuchłam, bo to nie był pierwszy raz i wszystko się nawarstwiało" - powiedziała w swojej relacji na Instagramie. 

"Hotel Paradise 5" - Eliza najmniej zaufanym uczestnikiem edycji

Podczas jednego z psychologicznych zadań uczestnicy musli wybrać najmniej i najbardziej zaufaną osobę w willi w Panamie. Wybór padł na Elizę i Jaya, którzy szczęśliwym trafem są razem w parze i swoją sympatię lub jej brak kierują w te same strony. Najmłodsza uczestniczka programu odpowiedziała na pytanie, czy nie uważa, że sama powinna znaleźć się zagrożonej trójce.

"Słuchajcie, ja też mogłam być w tej trójce. Tak naprawdę byłam najmniej zaufaną osobą i nasza decyzja była decyzją demokratyczną. Więc jeśli te osoby, które wrzuciły mi motylka, miałyby na tyle odwagi, żeby mi powiedzieć 'Eliza, Ciebie chcę wytypować' to pewnie bym tam stała. No ale niestety, czy stety - tak się nie stało" - powiedziała Eliza.

 O tym, kto odpadnie z "Hotelu Paradise" dowiemy się już w najbliższy poniedziałek.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości