Programy

Hania z "HP" wyjaśniła powód stresu podczas testu wiedzy. "Jak oni to obejrzą..."

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Hania i Adam z "Hotelu Paradise"

"Hotel Paradise" nieuchronnie zbliża się do końca. W minionym odcinku czekała jednak na widzów niespodzianka, która osłodziła im trochę emocje związane z finałem i zakończeniem show. Uczestnicy zmierzyli się bowiem z quizem z wiedzy ogólnej. W materiałach, które nie zostały wyemitowane w telewizji, Hania wyjaśniła, dlaczego tak bardzo bała się konkurencji.

Zadania, do których wykonania trzeba wykorzystać wiedzę ogólną i szkolną, często budzą postrach wśród uczestników reality show. Wszystko ze względu na to, że pytania bywają podchwytliwe, a niewłaściwa odpowiedź na długo może zapisać się w pamięci widzów. W "Bonusach z raju" mieszkańcy panamskiej willi opowiedzieli o swoim stresie i słabościach, które mogły wpłynąć na niepowodzenie w quizie. 

"Hotel Paradise 6". Chłopaki ustalają strategię na Rajskie Rozdanie
"Hotel Paradise 6". Chłopaki ustalają strategię na Rajskie Rozdanie

Dlaczego Hania bała się testu wiedzy ogólnej w "Hotelu Paradise"? 

"Bonusy z raju" to zbiór treści, które nie trafiły do głównego odcinka "Hotelu Paradise". To właśnie tam możemy obejrzeć ekskluzywne materiały z życia mieszkańców panamskiego raju. W jednym z odcinków kamery uchwyciły przygotowania uczestników do quizu z wiedzy ogólnej. Hania Balcerzak przygotowała sobie nawet specjalną ściągę na ręce, która miała pomóc jej w odpowiedzi na najbardziej podchwytliwe pytania. 

Test wiedzy wywołał burzę emocji wśród uczestników "Hotelu Paradise". To jednak po Hani najbardziej było widać stres. W prywatnej rozmowie z Adamem wyjaśniła, skąd wzięły się te nieposkromione nerwy. 

"Wiesz jaki Gorzów jest mały… Tam mnie wszyscy znają. Jak oni to obejrzą, to ja wiem, jakim ja będę pośmiewiskiem" - powiedziała. 

"Hotel Paradise 6". Test wiedzy ogólnej. Jak poradzili sobie uczestnicy? 

Podczas testu wiedzy ogólnej padały pytania z kilku kategorii. Najtrudniejsze okazały się jednak zagadnienia dotyczące geografii, sławnych osób i literatury. Hania do testu stanęła u boku Adama. Para nie ukrywała, że stresuje się niektórymi pytaniami, ale bez względu na wszystko dążyli do końca i walczyli o każdy punkt. Internautom nie umknął jednak fakt, że według nich stolicą Portugalii jest Kambodża a "Makbeta" napisał "prawdopodobnie ktoś o krótkim nazwisku". 

W dużą konsternację wpadł także Marek, który poproszony o wymienienie latającego ssaka podał pingwina. Na szczęście mógł liczyć na pomoc swojej programowej partnerki i wspólnymi siłami udało im się podać właściwą odpowiedź.

Wśród zagadnień, które wywołały najwięcej wątpliwości uczestników, były pytania o to, co wynalazł Alfred Nobel, jak nazywa się obecny chłopak Jennifer Lopez, jak nazywa się nasza galaktyka oraz ile tomów może mieć trylogia.

Zmagania uczestników "Hotelu Paradise" możecie obejrzeć od poniedziałku do piątku na antenie TVN 7 o godzinie 20:35 oraz w player.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości