Programy

Hania z "HP" zdradza, czy jest w związku. Co łączyło ją z mężczyzną ze zdjęcia?

Programy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Reporter:
Kalina Szymankiewicz, Dagmara Olszewska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Hanna Balcerzak

Hanna Balcerzak była uczestniczką 6. edycji "Hotelu Paradise". Choć próbowała stworzyć związek z Mikołajem, ich relacja po licznych awanturach dobiegła końca. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Hania zdradza, czy jej serce jest zajęte. Natomiast Grzegorz ujawnia, że ma na oku pewną uczestniczkę "Hotelu Paradise". Co łączy go z Hanią?

Hanna Balcerzak była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek 6. edycji "Hotelu Paradise". Kobieta od pierwszych chwil w panamskim raju zainteresowała się Mikołajem - z wzajemnością. Połączyli się w parę i przez znaczną część programu próbowali stworzyć głębszą relację. Ostatecznie doszło do konfliktu i rozłamu, co w konsekwencji przyczyniło się do podjęcia przez Hanię i Mikołaja decyzji o rozstaniu. Niedługo później Hania opuściła "Hotel", a Mikołaj budował relację z Moniką i w tej parze dotarli aż do samego finału.

Choć Hania wróciła do panamskiego raju i deklarowała, że chciałaby spróbować poznać Mikołaja po programie, teraz nie są razem. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl uczestniczka zdradziła, czy jest w szczęśliwym związku.

Dalsza część artykułu pod wideo: "Hotel Paradise". Hania Balcerzak o związku

"Hotel Paradise". Hania Balcerzak o związku. Odniosła się do jej zdjęcia z uczestnikiem innego show
"Hotel Paradise". Hania Balcerzak o związku. Odniosła się do jej zdjęcia z uczestnikiem innego show Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Hania Balcerzak zdradza, czy jest singielką

Od emisji ostatniego odcinka "Hotelu Paradise" minął prawie tydzień. Jednak z panamskiego raju uczestnicy wrócili znacznie wcześniej. Te kilka tygodni pozwoliło im zweryfikować nawiązane relacje i sprawdzić, jak poradzą sobie w szarej rzeczywistości. Internauci z zaciekawieniem śledzą dalsze losy hotelowiczów, zastanawiając się, czy któreś pary przetrwały bądź uczestnicy połączyli się w innych, czasem zaskakujących, konfiguracjach.

W trakcie emisji show do sieci wyciekło interesujące zdjęcie. Hania znajdowała się w miłosnych objęciach Michała "Sarny" Sarnowskiego, uczestnika programu "Warsaw Shore" dostępnym na Player.pl. Para namiętnie się całowała. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl Hania wyjaśnia, co łączyło ją z tajemniczym mężczyzną.

- Nie jestem w szczęśliwym związku, nie jestem w żadnej relacji. Miałam przez chwilę krótki epizod, ale jestem szczęśliwą singielką - wyznaje Hania.

- To była bardzo krótka relacja, chwilę się spotykaliśmy, nie byliśmy w żadnym związku. Po prostu się spotykaliśmy. Gdyby miało być, to by było, ale niestety nie ma. Chociaż może stety, bardzo dobrze się stało - stwierdza.

"Hotel Paradise". Grzegorz Głuszcz zauroczony uczestniczką show. Co łączy go z Hanią?

Grzegorz Głuszcz dotarł do finału 6. edycji "Hotelu Paradise", jednak jego relacja z Magdą Gałdą nie przetrwała. Choć wydawało się, że łączy ich gorące uczucie, szybko zgasło - już podczas finałowej imprezy doszło między uczestnikami do rozłamu. Więcej przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl: Grzegorz z "HP" zdradził, czy nadal jest z Magdą. Zaskakująca historia.

Mimo że w rozmowie z Dagmarą Olszewską stwierdza, że nie jest całkowicie zamknięty na tę relację, ma na oku kogoś innego. Grzegorz zdradza, że jest to uczestniczka "Hotelu Paradise", jednak nie doprecyzowuje, z której edycji.

- Mam kogoś na oku, kto mi się bardzo podoba [...]. Jest to osoba z "Hotelu Paradise" - mówi Grzegorz.

Na jakim etapie jest relacja? Okazuje się, że to dopiero początki.

- Po prostu ze sobą rozmawiamy i ta osoba mi się podoba. Wydaje mi się, że chyba w drugą stronę też to działa, ale nie mieliśmy jeszcze okazji, żeby tak spędzić czas sam na sam. Ale przeżyliśmy trochę czasu ze sobą [...]. Niestety dzieli nas trochę kilometrów [...]. Można powiedzieć, że łączy nas pasja do sportu - zdradza.

Od pewnego czasu w mediach społecznościowych pojawiają się zdjęcia i nagrania, po których można wywnioskować, że Grzegorz spędza dużo czasu z Hanią. Jak wygląda ich relacja?

- Hania jest dość specyficzną osobą, natomiast ja jestem dość zakręconą, z dużym poczuciem humoru i dużym dystansem do siebie [...]. Najpiękniejsze jest to, że się świetnie uzupełniamy. Ale nie, nic nas nie łączy z Hanią - mówi Grzegorz.

Grzegorz podkreśla, że traktują się jak wspierające rodzeństwo. Całej rozmowy posłuchacie na cozatydzien.tvn.pl. Uczestnik zdradza w niej, czy chciał zabrać Hanię na randkę!

"Hotel Paradise". Grzegorz Głuszcz ma kogoś na oku. Czy to uczestniczka show?
"Hotel Paradise". Grzegorz Głuszcz ma kogoś na oku. Czy to uczestniczka show? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Reporter: Kalina Szymankiewicz, Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości