Programy

Matt z "HP" i Kinga z "40 kontra 20" nadal są razem? Zdjęcie z lotniska wiele wyjaśnia

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Kinga Zapadka i Matt Palmer

Niedawno media społecznościowe obiegła informacja, że Kinga Zapadka znana z 1. edycji programu "40 kontra 20", oraz Matt Palmer z 1. sezonu "Hotelu Paradise" są parą. Zakochani od tego czasu chętnie pokazują się w swoim towarzystwie. Niedawno pokazali kilka ujęć z lotniska, a internautów zaskoczyły ich nietypowe pozy. "Ciekawy sposób czekania na samolot" - czytamy w komentarzach.

Kinga Zapadka to bez wątpienia najbardziej charakterystyczna uczestniczka 1. edycji "40 kontra 20". Choć jej związek z Robertem Kochankiem nie przetrwał, po jakimś czasie znalazła miłość u boku innego mężczyzny. Tajemniczym wybrankiem okazał się uczestnik "Hotelu Paradise". Jak obecnie wygląda ich relacja?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tom o słynnym zdjęciu z Amello. Czy znali się przed programem?
Tom o słynnym zdjęciu z Amello. Czy znali się przed programem? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kinga Zapadka i Matt Palmer na lotnisku. Zakochani? 

Kinga Zapadka i Matt Palmer, choć są obecni w mediach społecznościowych, niechętnie dzielą się tym, jak spędzają wolny czas. Tym bardziej wzmianka o budowaniu relacji ucieszyła ich obserwatorów. Para wybrała się niedawno na wspólną wycieczkę, a w oczekiwaniu na lot, postanowiła zrobić nietypową sesję zdjęciową. Wykonali bowiem serię pozowanych zdjęć na lotnisku, którym daleko od klasycznych portretów dwójki zakochanych ludzi.  

Internauci szybko zwrócili uwagę na szczęście, którym emanują zakochani. 

"Ciekawy sposób czekania na samolot" - napisał jeden z internautów. 

"Wspaniale się na Was patrzy! Widać, że jesteście pozytywnie zwariowani" - czytamy w komentarzach. 

"Piękni, młodzi, zakochani" - dodała obserwatorka Kingi Zapadki. 

Kinga Zapadka o miłości 

Kinga Zapadka od dawna ukrywała swoją miłość. W listopadzie 2021 roku w rozmowie z nami wyznała, że spotyka się z kimś, a nawet, planuje przeprowadzkę za granice Polski. Czy to właśnie związek z Matem Palmerem sprawi, że całkowicie zmieni tryb dotychczasowego życia?

- Planuję się przeprowadzić za granicę, ale cały ten proces jest jeszcze w realizacji. Jestem z tych osób, które wolą mówić o tym, co zrobiły, a nie co zamierzają, więc jak będę miała pewność, to wtedy zdradzę coś więcej. Plan jest taki, że wyprowadzam się ze swoim chłopakiem, ale zobaczymy, co czas pokaże. Może nam się nie spodoba i zdecydujemy po kilku tygodniach, że wracamy? Niczego nie wykluczam - powiedziała w wywiadzie z Dagmarą Olszewską. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości