Programy

"Hotel Paradise". Wiemy, kto zaśpiewa piosenkę promującą 6. sezon

Programy

Aktualizacja:
Autor:
Kamila
Jamrożek
Hotel Paradise

Fani randkowego reality show TVN7 już niedługo zobaczą nowy sezon produkcji. 6. edycja "Hotelu Paradise" doczekała się już nowej piosenki. Kto zaśpiewa utwór promujący program?

"Hotel Paradise" to jeden z najchętniej oglądanych programów randkowych w telewizji. Gospodynią jest Klaudia El Dursi. Uczestnicy programu przez kilka tygodni mieszkają w hotelu w rajskich okolicznościach przyrody. W oczekiwaniu na 6. sezon programu fani będą mogli posłuchać piosenki promującej nową serię. Kto ją zaśpiewa? Przypominamy też utwory z poprzednich edycji!

"Hotel Paradise" sezon 6. Nana znów zaśpiewa piosenkę promującą program

Nana, czyli Natalia Majos to finalistka czwartej edycji "Hotelu Paradise". To ona po raz kolejny zaśpiewa utwór promujący program. Piosenka będzie się nazywała "Rajska miłość". Premiera teledysku już jutro. Tymczasem zobaczcie krótki zwiastun "Rajskiej miłości":

Nana - "Rajska miłość"
Nana - "Rajska miłość"Źródło: TVN

"Hotel Paradise" sezon 5. Nana - "Ty i Ja"

Utwór przewodni piątego sezonu popularnego programu randkowego TVN7 wykonała także Natalia "Nana" Majos. Finalistka czwartej edycji programu zaśpiewała piosenkę "Ty i Ja".

"Hotel Paradise" sezon 4. Sonia - "Oto Raj"

Utwór promujący 4. sezon "Hotelu Paradise" zaśpiewała Sonia Szklanowska. Finalistka drugiej edycji wykonała utwór "Oto Raj".

"Hotel Paradise" sezon 3. Bibi & Kamil Bijoś - "Raj mi daj"

Piosenkę do 3. sezonu "Hotelu Paradise" zaśpiewała Bogusia Bibi Brzezińska. To finalistka trzeciego sezonu programu. Utwór wykonała w duecie z wokalistą Kamilem Bijosiem.

"Hotel Paradise" - kiedy premiera 6. sezonu?

"Hotel Paradise "emitowany jest w stacji TVN7 od 2020 roku i doczekał się już pięciu edycji. Zwycięzcami ostatniego sezonu zostali Wiktoria i Sevag. Niebawem zobaczymy 6. sezon randkowego show. Nowa edycja programu nagrywana była już kilka miesięcy temu po raz drugi w Panamie.

Premiera 6. edycji "Hotelu Paradise" ma odbyć się jeszcze w sierpniu. Pierwszy odcinek ma zostać wyemitowany 29 sierpnia o godzinie 20.30 w stacji TVN7. Poprzednia edycja "Hotelu Paradise" emitowana była od poniedziałku do czwartku, natomiast nowy sezon emitowany będzie aż pięć dni w tygodniu - od poniedziałku do piątku.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości