Programy

Co wydarzy się w 2. odcinku "Hotelu Paradise"? "Są trzy filary przyjemności: jedzenie, spanie, seks"

Programy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
"Hotel Paradise". Zapowiedź drugiego odcinka

"Hotel Paradise" wrócił na antenę Siódemki i od razu rozgrzał widzów do czerwoności. Rajskie krajobrazy egzotycznej Panamy, piękni uczestnicy, pierwsze trudne decyzje i nieoczywiste rozmowy. Zobaczcie, co czeka widzów w drugim odcinku 5. edycji "Hotelu Paradise".

Pierwszy odcinek najgorętszego reality show tej wiosny już za nami. Fani "Hotelu Paradise" zacierają ręce i już nie mogą się doczekać tego, co wydarzy się we wtorkowej odsłonie programu. A jak wynika z zapowiedzi — czeka ich sporo emocji!

"Hotel Paradise 5". Co wydarzy się w drugim odcinku?

Jeśli ktoś z fanów "Hotelu Paradise" martwił się, że na seks trzeba będzie długo czekać, to zapewniamy: może odetchnąć z ulgą, bo jego temat pojawia się już w drugim odcinku. Kamil i Klaudia rozprawiają o życiowych przyjemnościach. Niestety, nawet przy tak - nomen omen - przyjemnym temacie, pojawiły się pierwsze zgrzyty.

"Uważam, że nie ma nic przyjemniejszego w życiu niż jedzenie. Serio!" - powiedziała Klaudia.

"Ja uważam, że jest coś przyjemniejszego" - odpowiedział Kamil z zawiadackim uśmiechem.

"A ja właśnie uważam, że nie. Wiem, że mówimy o tym samym i ja uważam, że jedzenie jest lepsze niż to" - nie dawała za wygraną Klaudia.

Kamil jednak starał się przekonać do swojej wizji Klaudię. Choć trzeba przyznać, że czasem ludzka wyobraźnia zapędza nas w nieznane dotąd rejony...

"Są trzy filary przyjemności: spanie, jedzenie i seks. Wolałbym mieć przyjemność z jedzenia w trakcie seksu, a potem idziesz spać i jest git. Nie można uprawiać seksu z pustym żołądkiem" - powiedział Kamil.

"Hotel Paradise 5" - uczestnicy rozmawiają o tym, co jest najprzyjemniejsze w życiu

Klaudia postanowiła poszukać sojuszników. Zapytała Olę, która przysłuchiwała się ich rozmowie, co według niej jest przyjemniejsze: jedzenie czy seks. Ola była #teamKlaudia i wybrała jedzenie. W tym momencie do uroczo sprzeczającej się trójki dołączyła Karolina cała na biało. Uczestnicy od razu zadali jej pytanie, a ta długo nie zwlekała z odpowiedzią, która... może niektórych zaskoczyć.

"Seks. Nie wiem, no. Z byle kim się nie r*cham" - powiedziała Karolina.

Co jeszcze wydarzy się w drugim odcinku? Dowiecie się już 22 lutego o 20:35 w Siódemce.

Zobacz też:

Autor:Aleksandra Głowińska

Pozostałe wiadomości