Programy

Izabela Macudzińska na fotografii z mężem. Opis zdjęcia poruszył fanów

Programy

Autor:
Urszula
Grabowska
Izabela Macudzińska

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak to jedna z ulubionych par w programach TTV. Chętnie dzielą się z fanami w mediach społecznościowych momentami ze wspólnego życia. Gwiazda postanowiła opublikować teraz romantyczne zdjęcie z mężem.

Małżeństwo Borowiaków brało udział m.in. w programie "Królowe Życia" i "99-gra o wszystko. VIP". W reality show chętnie pokazywali swoje życie i sytuacje, z którymi muszą się w nim mierzyć. Na co dzień Izabela Macudzińska prowadzi własny sklep z odzieżą. W biznesie pomaga jej mąż. Para ma córkę 14-letnią Elizę, która w przeciwieństwie do rodziców, stroni od medialnego szumu.

99 - Gra o wszystko. VIP na 10-lecie stacji TTV
99 - Gra o wszystko. VIP na 10-lecie stacji TTV Z okazji jubileuszu 10-lecia stacji TTV znane i lubiane gwiazdy stacji zjednoczyły siły i stanęły do konkurencji w wyjątkowej wersji gry o wszystko. Źródło: Co za Tydzień

Izabela Macudzińska opublikowała romantyczne zdjęcie z mężem

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak są parą od ponad dziesięciu lat, jednak na ślub zdecydowali się, kiedy ich córka miała jedenaście lat. Uroczysta ceremonia pełna złota i stylu glamour miała miejsce niedaleko Poznania w 2019 roku. Ich ślub i wesele można było zobaczyć w programie "Królowe Życia". Mimo że program skończył się, fani wciąż są ciekawi, co słychać u ulubionej pary.

Małżeństwo Borowiaków wrzuciło właśnie na swoje profile w mediach społecznościowych romantyczne zdjęcia, na których oboje patrzą na siebie z miłością. Izabela Macudzińska skomentowała to zdjęcie:

"Kiedy Wasze oczy ciągle patrzą w tę samą stronę. Od zawsze, na zawsze".

Fani od razu podzielili entuzjazm gwiazdy i pod ich wspólną fotografią pojawiła się lawina komentarzy. Nic dziwnego, gdyż widzowie TTV pokochali ich nie tylko za szczerość i autentyczność, ale też za to, że mimo sławy, na co dzień są zwyczajnymi ludźmi, z którymi można porozmawiać na ulicach Poznania.

"Moja ulubiona para".

"Piękni i młodzi".

"Super Państwo wyglądacie".

Izabela Macudzińska o problemach ze zdrowiem

Izabela Macudzińska chętnie dzieli się z fanami ważnymi informacjami ze swojego życia. Nie mogło być inaczej również wtedy, gdy okazało się, że gwiazda TTV ma Hashimoto, a choroba pokrzyżowała jej plany macierzyńskie na jakiś czas. Kobieta w jednym z wywiadów wspomniała, że bardzo trudno jest wykryć tę chorobę i tylko dzięki odpowiedniej diecie i leczeniu, możliwe jest prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

"Zauważyłam, że coś się ze mną dzieje i zaczynam puchnąć, pomimo ćwiczeń. Nigdy nie miałam problemów z utratą wagi, więc był to dla mnie znak, że coś jest nie tak. Znajomi pytali, czy nie mam chorej tarczycy. Zrobiłam pakiet badań i wyszło, że to jednak Hashimoto. Staram się uczyć z tym funkcjonować, ale to jest dopiero takie raczkowanie." - wyznała Izabela Macudzińska w rozmowie z "Faktem".

Para jednak nie ustaje w marzeniach o drugim dziecku i jak sama mówi: "Chcielibyśmy, aby Eliza miała rodzeństwo i będziemy dążyć, do spełnia tego marzenia".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj więcej o Izabeli Macudzińskiej-Borowiak:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości