Programy

Gwiazda "Żon Hollywood" szuka miłości w "40 kontra 20". Ile naprawdę ma lat?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Joanna Maloney z "40 kontra 20".

Joanna Maloney jest jedną z uczestniczek drugiej edycji programu "40 kontra 20". Mieszkanka Kalifornii występowała wcześniej razem z siostrą w popularnych "Żonach Hollywood". Uczestniczka tym razem szuka miłości.

Joanna Maloney znalazła się w programie "40 kontra 20" w grupie "czterdziestek". Z innymi dziewczynami: Amirą Elili, Amelią Kajdan, Izabelą Chauduli, Katarzyną Konderak, Natalią Bussą, Magdaleną Bolesławską, Joanną Radwańską, Izabelą Kniołą i Anitą Czuptą będzie rywalizowała o zainteresowanie singli - Toma Grabowskiego i Tomasza Zarzyckiego.

Joanna Maloney z "Żon Hollywood" w "40 kontra 20"

Joanna Maloney, nazywana Dżoaną, kilka lat temu była gwiazdą "Żon Hollywood". Teraz bierze udział w programie randkowym TVN7 "40 kontra 20", jednak już od samego początku wywołała dyskusję.

Uczestnicy "40 kontra 20" po wejściu do willi stają przed zadaniem odgadnięcia wieku pań z dwóch grup wiekowych - czterdziestek i dwudziestek. Mieszkająca na co dzień w Kalifornii Joanna zapytana o wiek, odpowiedziała, że ma 28 lat "plus kilka". Internauci nie zrozumieli jej żartu i zarzucali jej, że mija się z prawdą, bo tak naprawdę jest po 40-stce.

Dżoana zaraża jednak wszystkich dobrą energią i urokiem osobistym, więc panowie w willi też oceniali jej wiek na dużo niższy.

"Żony Miami". Aneta Glam o programie
"Żony Miami". Aneta Glam o programie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Maloney z "40 kontra 20" –  kim jest?

Joanna Maloney ma 41 lat i na co dzień mieszka w Kalifornii. Wraz z siostrą Żanet Gromadzky brała udział w programie "Żony Hollywood". Obie mają za sobą nieudane małżeństwa. Postanowiły uleczyć złamane serca, dzieląc wspólną willę na przepięknych, malowniczych wzgórzach Hollywood i szukać tam prawdziwej oraz bezinteresownej miłości. Wcześniej mieszkały w Nowym Jorku.

Żanet Gromadzky ponad 20 lat temu opuściła Kraśnik i wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Przyjechała do znajomych mieszkających w Nowym Jorku i tam rozpoczęła studia w jednej z lepszych amerykańskich szkół - Rutgers University. Chciała zostać agentem FBI, jednak okazało się, że ta praca jest śmiertelnie niebezpieczna. Dlatego też zatrudniła się jako radca prawny w kancelarii oraz w Sądzie Najwyższym w New Jersey, zajmując się sprawami kryminalnymi.

Dżoana do Nowego Jorku przyjechała w odwiedziny do siostry. Zakochała się w tym mieście od pierwszego wejrzenia, dlatego postanowiła opuścić Polskę po zakończeniu studiów w Łodzi. W USA rozpoczęła studia aktorskie i próbowała swoich sił jako modelka. Pracowała też w marketingu i nieruchomościach. Okazało się, że 15 lat intensywnego nowojorskiego życia tak zmęczyło siostry, że postanowiły przenieść się do słonecznej Kalifornii. Ogromną pasją Dżoany jest obecnie zdrowe odżywianie.

"40 kontra 20" –  gdzie i kiedy oglądać

Nowe odcinki 2. sezonu "40 kontra 20" można oglądać od 21 listopada od poniedziałku do piątku o 20.00 w TVN7. Odcinki dostępne są też w serwisie Player.pl. Zobacz, kim są pozostałe uczestniczki "40 kontra 20".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości