Programy

Konrad otrzymał list od Mariki. Jego mina wyraża więcej niż tysiąc słów

Programy

Autor:
Aleksandra
Głowińska

Klaudia El Dursi wcieliła się w rolę Hermesa, ściąga dla nieuważnych uczniów: listonosz w mitologii greckiej, i dostarczyła Konradowi pocztę z raju. List do niego nieoczekiwanie napisała... Marika. Reakcja Konrada? Widać, że kompletnie się tego nie spodziewał.

W tym sezonie produkcja podwójnie zadbała o widzów, dając im szansę na przeżycie dodatkowych emocji podczas oglądania "Poczty z raju". Uczestnicy przy wyjściu z "Hotelu Paradise" otrzymują listy od mieszkańców hotelu, z którymi byli najbliżej. Często ich słowa wywołują łzy wzruszenia. Tak było i tym razem. Konrad nawet nie starał się powstrzymywać emocji.

Co było w liście?

"Hotel Paradise". Marika napisała list do Konrada

Konrad dostał trzy listy: od Grzegorza, od Jaya i od... Mariki. Wiadomości pożegnalnej od ekspartnerki, z którą pod koniec pobytu głównie darł koty, kompletnie się nie spodziewał.

Co napisała Marika?

"Konradzie, nasza relacja w hotelu to istny rollercoaster. Od cudownego empatycznego początku do skakania pod gardło. Dziękuję za te dobre, wspólne chwile, jak quiz. Wtedy naprawdę czułam, że się uzupełniamy. Odchodzisz z godnością, prawdziwym wnętrzem. Pamiętaj o tatuażu i o mnie. Takiej wrednej Mariczce" - napisała Mery.

Klaudia El Dursi myśli o powiększeniu rodziny?
Klaudia El Dursi myśli o powiększeniu rodziny? Klaudia El Dursi w rozmowie z nami zdradziła, czy chce mieć jeszcze jedno dziecko. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Konrad i Mery się pogodzą?

List pozytywnie wpłynął na nastawienie Konrada do Mery. Uczestnik przyznał, że jest zaskoczony i... że umówił się z Mariką na wykonanie tatuażu - motylka, symbolu "Hotelu Paradise".

"List bardzo miły. Miło się zaskoczyłem. Spodziewałem się, że jak dostanę list od Mariki, to negatywne nastawienie będzie się utrzymywało, ale jak już odchodziłem, to wszystko to ze mnie zeszło. Jestem umówiony z Mariką na tatuaż. Będę sobie dziarał motylka z jej ręki" - powiedział.

Na koniec zwrócił się do Klaudii El Dursi, która podobnie jak on, pochodzi z Bydgoszczy.

"Mieszkasz w Bydgoszczy, może będzie okazja, że ci go pokażę" - powiedział.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości