Programy

Conan Kaźmierski o reakcji mamy na jego ukochaną. Gdzie poznał Ewę?

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Reporter:
Dagmara Olszewska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Conan Kaźmierski o cechach swojej mamy

Dagmara Kaźmierska występowała w "Królowych życia" ze swoimi przyjaciółmi, Edytą i Jackiem, oraz z ukochanym synem Conanem. W kilku odcinkach wystąpiła nawet jego dziewczyna Ewa. Conan Kaźmierski zdradził w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl, czy bał się reakcji swojej mamy, gdy ta pozna jego dziewczynę. 

Dagmara Kaźmierska marzyła o tym, aby mieć córeczkę. Wymyśliła nawet oryginalne imiona dla dziewczynki. Mercedes, Nefertiti, Kleopatra, Tytania - to były jej propozycje. Nawet ubranka kupiła różowe. Jednak na świecie pojawił się jej syn, z równie intrygującym imieniem Conan. Gwiazda "Królowych życia" nie zamieniłaby go na żadne inne dziecko.

Conan Kaźmierski o mamie. Czy bał się jej pierwszego spotkania z jego dziewczyną?

Conan przedstawił widzom programu swoją dziewczynę Ewę. Piękna brunetka oczarowała jego bliskich. Dagmara Kaźmierska uważała, że jej syn ma wielkie szczęście i powinien dbać o tak poukładaną kobietę. Conan nie chciał zdradzać nam zbyt wielu informacji na temat swojej ukochanej. Gdzie się poznali?

- Mogę tylko powiedzieć tyle, że na studiach - powiedział tajemniczo.

Dagmara Olszewska zapytała Conana, czy stresował się chwilą, w której przedstawi swoją partnerkę mamie. Chłopak wyznał, że nie było takich obaw. Wyjaśnił, dlaczego.

 Moja mama jest takim typem człowieka, takim typem rodzica, że zaakceptuje każdą moją miłość i nigdy nie było z tym problemu. Akceptowała każdą moją partnerkę

Conan Kaźmierski o pierwszym spotkaniu mamy z jego dziewczyną
Conan Kaźmierski o pierwszym spotkaniu mamy z jego dziewczynąŹródło: cozatydzien.tvn.pl

Dagmara i Conan Kaźmierscy o swojej relacji

Conan opowiedział nam o swoich planach zawodowych i o tym, jak radzi sobie z hejtem. Całą rozmowę z synem Dagmary Kaźmierskiej możecie przeczytać TUTAJ.

Conan Kaźmierski podkreśla, że wiele zawdzięcza mamie i łączy ich wyjątkowa więź. Rok temu w rozmowie z dziendobry.tvn.pl. przypomniał sobie zabawną historię z dzieciństwa.

"Kolorowo było zawsze. Też troszeczkę zimno. Pamiętam jedną taką sytuację z dzieciństwa, jak mama o mnie zapomniała i siedziałem w wannie chyba z 5 godzin. Woda była zimna, ale przynajmniej lubię morsować" – zażartował.

W tym samym wywiadzie Dagmara Kaźmierska opisała swoje uczucia do dziecka. Doskonale wie, że w przyszłości będzie mogła liczyć na pomoc syna i to, że odwdzięczy się jej za trud włożony w jego wychowanie.

"Każdej mamie życzyłabym takiego syna jak on. Wiem, że mnie bardzo kocha, że będzie mnie utrzymywał, jak będę stara [...]To jest mój skarb świata" – zadeklarowała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości