Programy

Conan Kaźmierski poruszył ludzi. Wyjątkowy gest syna "królowej życia"

Programy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Conan Kaźmierski wybrał już imię dla swojego syna

Conan Kaźmierski, syn jednej z najpopularniejszych "Królowych życia", prowadzi własny punkt gastronomiczny. Potomek Dagmary Kaźmierskiej postanowił wykorzystać biznes w szczytnym celu. Zorganizował zbiórkę funduszy na rzecz chorego dziecka.

Conan Kaźmierski był jednym z pobocznych bohaterów show "Królowe życia". Towarzyszył mamie, Dagmarze Kaźmierskiej, w codziennych obowiązkach i, można powiedzieć, dorastał na oczach widzów. Teraz Conan Kaźmierski jest właścicielem punktu gastronomicznego, a w rozmowie z Dagmarą Olszewską zdradził, że bez problemu dostał się na medycynę.

Bohater "Królowych życia" postanowił wykorzystać biznes oraz zyskaną w programie sławę, by wesprzeć finansowo potrzebującego pomocy chłopca. Działania relacjonował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Conan Kaźmierski o pierwszym spotkaniu mamy z jego dziewczyną
Conan Kaźmierski o pierwszym spotkaniu mamy z jego dziewczyną Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Conan Kaźmierski zorganizował zbiórkę dla chorego dziecka

W sezonie letnim Conan Kaźmierski rozkręcał swój gastronomiczny biznes. W ostatnią niedzielę 25 września zorganizował zbiórkę na rzecz chorego Lucjanka. Chłopiec walczy o życie, jednak leczenie sporo kosztuje. Jak czytamy w opisie zbiórki w serwisie siepomaga.pl:

"Padła diagnoza: neuroblastoma IV stadium z przerzutami do wątroby, trzustki, kości, krwi... A potem: "Nie wiem, czy Państwa synek przeżyje. To bardzo ciężka choroba." Nie życzę najgorszemu wrogowi, aby kiedykolwiek usłyszał takie słowa".

Conan Kaźmierski postanowił pomóc chłopcu i w niedzielę wszyscy chętni mogli kupić lody oraz wrzucić pieniądze do puszek.

"Sezon na lody dobiegł końca. Był to okres ciężki, pracowity, ale udany. Samodzielne prowadzenie działalności wiele mnie nauczyło i wzbogaciło w wiedzę. W tę NIEDZIELĘ (25.09) zapraszam każdego na Wojanowską 64, we Wrocławiu, w godz. 11-19. Wszystkie zebrane do puszki pieniążki przeznaczymy dla Wielkiego, Dzielnego Lucjanka. Do zobaczenia Ludzie!" - pisał wówczas na instagramowym profilu.

Przyszedł czas na podsumowanie zbiórki. W poniedziałek Conan Kaźmierski przekazał puszki w ręce rodziców Lucjanka, a we wtorek postanowił poinformować internautów o kwocie, jaką udało się zebrać.

"Słuchajcie, zgodnie z tym jak dawałem słowo, udało się podliczyć wszystkie pieniążki. Łącznie, z samych puszek, udało się zebrać w gotówce 4790 zł. To jest naprawdę duży wynik jak na kilka godzin pracy i chodzenia z tymi puszkami, bo od 11:00 do 19:00 trwała akcja. Tak że bardzo się cieszę i dziękuję wam, że każdy dołożył swoją cegiełkę" - podsumował.

Conan Kaźmierski dodał, że przyczepa-lodziarnia została odprawiona, a sezon właśnie się zakończył. Mężczyzna nie ukrywał, że trudno było mu pogodzić treningi oraz studia z własnym biznesem, który działał już od początku czerwca.

Jeśli chcecie, również możecie wesprzeć Lucjanka - link do zbiórki.

Conan Kaźmierski o własnej firmie, pracy i pieniądzach

Wielu młodych wie, jak trudno połączyć studia z pracą zawodową, bądź prowadzeniem własnej firmy. Conan Kaźmierski zdobywa na tym polu pierwsze doświadczenia. W rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl opowiedział o studiach, pracy i o tym, co jest dla niego w życiu najistotniejsze.

- To dla mnie proste pytanie. Najwięcej pieniędzy wydaję na jedzenie. Bardzo dużo swoich wydałem też na otworzenie własnej firmy. No i paliwo, w tym roku szczególnie dużo mnie kosztuje (...) Jestem bardzo rodzinny, stawiam bliskich na pierwszym miejscu, choć teraz priorytetem są studia. Na pewno chciałbym się ustatkować. Wiadomo, że mam z czego się utrzymać, ale nie jest to jeszcze to, do czego dążę. Chciałbym zapewnić swojej rodzinie najlepszy możliwy byt i na to właśnie będę pracować - wyznał.

Całą rozmowę z Conanem Kaźmierskim przeczytacie poniżej:

Przeczytaj więcej o Conanie Kaźmierskim z "Królowych życia".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości