Programy

Jakie miejsce w życiu Dagmary Kaźmierskiej zajmuje Edzia? "Już żadne"

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska była gościem Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w programie "Domówka u Dowborów". Jedna z najbardziej znanych bohaterek "Królowych życia" opowiedziała o zakończeniu przyjaźni z Edzią, nietypowym podejściu do macierzyństwa, wypadku oraz wyrzuceniu ze studiów.

Podczas internetowego spotkania Dagmara Kaźmierska wyznała, dlaczego Edyta, która towarzyszyła jej w programie "Królowe życia", nie należy już do kręgu jej przyjaciół. 

"Edzia nagle się zaczęła dystansować ode mnie. Edzia nagle jakby zaczęła myśleć o solowej karierze. Tak mi się wydaje. Odpięła wagonik od lokomotywy. Ona cały czas gwiazdorzy i tak mi zaczynali ludzie pisać" - powiedziała w "Domówce u Dowborów" Dagmara Kaźmierska. 

Dagmara Kaźmierska w "Domówce u Dowborów"

"Królowa życia" w rozmowie z parą aktorów wyznała, że do tej pory płaci za swoje błędy przeszłości. Niestety, nawet po swojej długiej resocjalizacji i odbytej karze spotyka się z niechęcią i napiętnowaniem. 

"Jak mój Conan dostał się na medycynę, to chciałam mu zrobić psikusa i złożyłam papiery na psychologię (...) do Wrocławia. I przyjęli mnie, nadali mi numer studenta, po czym po czterech dniach napisali, że nie ma miejsca i to pomyłka. Byłam u pani dziekan, popłakałam się, powiedziałam, że mi zależy, że te studia to nie są żarty, tylko po prostu chcę studiować. Ale nie, nie ma miejsca"- wyznała gwiazda.

Dagmara Kaźmierska opowiedziała także o wyjątkowej więzi ze swoimi trzema przyjaciółkami. Nie pojawiło się tam jednak imię Edzi. "Królowa życia" na pytania internautów, jakie miejsce w jej życiu zajmuje Edyta, odpowiedziała krótko. 

"Już teraz żadne". 

Karolina Antoniades z "Żon Miami" walczy z bezpłodnością
Karolina Antoniades z "Żon Miami" walczy z bezpłodnościąŹródło: cozatydzien.tvn.pl
Karolina Antoniades z "Żon Miami" od lat stara się o drugie dziecko. Athena chciałaby mieć siostrę? "Tylko zięki temu się jeszcze nie poddaliśmy"

Dagmara Kaźmierska o macierzyństwie i wychowaniu Conana

Dagmara Kaźmierska głęboko wierzy w moc pozytywnego myślenia. Jak twierdzi jest świadoma swoich wad i zalet i nie traci czasu na przejmowanie się negatywnymi aspektami życia. Bohaterka programu "Królowe Życia" wyznała też, że nie uważa się za wzorową mamę.

 "Ja myślę, że nie jestem mamą z prawdziwego zdarzenia. Nigdy nie byłam. Nigdy z Conanem nie rysowaliśmy, nie układaliśmy. Conan miał w moim aucie mały telewizorek, tablicę do rysowania, książeczki, ubrania, jedzenia. Nie woziłam go nigdy w wózku. Kupiłam cabrio, dzieciak do nosidełka, otwarty dach i tak wyglądały nasze spacery" - opowiedziała. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: X-News

Pozostałe wiadomości