Programy

"Królowe życia" – zasady programu, uczestnicy

Programy

Autor:
Ewa
Podleśna-Ślusarczyk
Dagmara Kaźmierska

"Królowe życia" to program rozrywkowy, paradokumentalny, który pojawił się w 2016 r. na antenie TTV. Bardzo szybko zyskał rzesze fanów, bowiem opowiada historie osób, które wymyśliły sposób na siebie, wzięły los w swoje ręce i osiągnęły sukces. Z widzami dzielą się swoimi historiami, pokazując cienie i blaski ich obecnego życia w luksusie. Mają pomysł na biznes i życie godne pozazdroszczenia. Każdy z nich stworzył lokalne imperium, którym zarządza według własnych zasad.

"Królowe życia" – zasady programu

W programie "Królowe życia" występują osoby, które żyją na bogato. Nie chcą dostosowywać się do jakichś ograniczeń, co oczywiście sprawia, że stają się osobami dość szybko rozpoznawalnymi, a ich zachowania są szeroko komentowane.

Zasadą osób występujących w programie jest jednak to, żeby wytrwale dążyć do celu i nie przejmować się tym, co mówią inni. W siedmiu sezonach tego formatu mogliśmy poznać 7 różnych osób, ale historie niektórych przewijały się przez kolejne odcinki. 

Sylwia Graff o nowej miłości
Sylwia Graff o nowej miłości Sylwia Graff szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów jako jedna z bohaterek programu "Żony Miami". W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała, jak wyglądały początki jej miłości. Źródło: Co za Tydzień

"Królowe życia" – uczestnicy

Największą rozpoznawalność uzyskała Dagmara Kaźmierska. Nikt nie wie tak naprawdę, ile lat ma najbardziej rozpoznawalna królowa z reality show. Niektórzy podają, że urodziła się w 1968 r., inni że w 1975. Pochodząca z Kłodzka uczestniczka programu przez wiele lat mieszkała w USA, gdzie była bizneswoman.

Uwielbia zwracać na siebie uwagę, słynie z noszenia futer, mocnego makijażu, szpilek, blond włosów i jest fanką medycyny estetycznej. Za zarzuty kierowania grupą przestępczą i nakłaniania kobiet do seksu z mężczyznami, co miało być dla niej źródłem dochodu, trafiła do więzienia na 14 miesięcy. Jej syn Conan miał wówczas zaledwie 8 lat. W 2019 roku wystąpiła w filmie Patryka Vegi pt. "Kobiety Mafii 2". Jest jedyną osobą w całym show, która wystąpiła w każdym odcinku.

Kolejną parą, która zapadła widzom w pamięci na dobre jest Gabriel i Rafał, którzy ku zaskoczeni fanów programu, w 7. sezonie "Królowych życia" postanowili się rozejść. Rozstanie było głośne, bowiem Gabriel wyznał, że partner stosował wobec niego przemoc emocjonalną i po zakończonym związki musiał udać się na terapię. Panowie zrezygnowali z występowania w programie, gdyż, jak poinformowali fanów, mają tak dużo zobowiązań i osobistych przedsięwzięć, że nie są w stanie pogodzić tego z występowaniem przed kamerą.

"Królowe życia" – kto wystąpił?

W programie "Królowe życia" na przestrzeni wielu sezonów wystąpili m.in. Dagmara Kaźmierska, Iza Macudzińska, Kasia „Laluna” Alexander, Leon van Nispen, Damian Antczak van Nispen, Anna Renusz, Sylwia Peretti, Patrycja Banaś i Justyna Wojciukiewicz, Aleksandra Szafrańska, Gabriel Seweryn, Rafał Grabias.

"Królowe życia" – kim są nowi uczestnicy 11. edycji?

Aleksandra Szafrańska – modelka, instagramerka, właścicielka butiku. Żona "Tygryska" oraz mama 6-letniej Zosi. Luksusowe życie wiedzie u boku męża, z którym często wyjeżdżają do drugiego domu w Egipcie.

Arkadiusz Kocik – przedsiębiorca z branży budowlanej. Uwielbia samochody, imprezy i piękne kobiety. Słynie z tego, że publikuje kontrowersyjne filmy w mediach społecznościowych.

Zobacz także:

Autor:Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości