Jesień bez premierowych "Królowych życia". Pierwszy raz od 6 lat przerwa w produkcji

Autor:
Kamila
Jamrożek

"Królowe życia" to program, który bardzo szybko zyskał rzesze fanów. Przed nami ostatni odcinek 12. sezonu. Jesienią nie obejrzymy nowych odcinków hitu stacji TTV i Playera.

Popularny program rozrywkowy pojawił się w 2016 r. na antenie TTV. "Królowe życia" pokazują od kulis życie barwnych i nietuzinkowych postaci. Widzowie co tydzień śledzili fascynujące, zwariowane, a czasem nawet dramatyczne przygody bohaterów. 

"Królowe życia" – koniec programu

Do dziś wyemitowano prawie 300 odcinków "Królowych życia", co czyni program jednym z chętniej oglądanych w polskiej telewizji. Każda z nich stworzyła lokalne imperium, którym zarządza według własnych zasad. Nie chcą dostosowywać się do żadnych ograniczeń, dlatego ich zachowania są szeroko komentowane. Z widzami dzielą się swoimi historiami, pokazując cienie i blaski ich królewskiego życia.

Stacja TTV zdecydowała jednak zakończyć program w dotychczasowej formule. W czwartek 02.06 zobaczymy ostatni odcinek finałowej 12. serii.

- "Królowe życia" to jeden z najchętniej oglądanych programów TTV. Po intensywnych 6 latach i emisji prawie 300 odcinków, w porozumieniu z bohaterami, zdecydowaliśmy zawiesić produkcję serii. Nie wykluczamy powrotu w kolejnych sezonach. Natomiast jeszcze w tym roku bohaterowie "Królowych Życia" pojawią się w innych programach realizowanych na zlecenie TTV – komentuje Biuro Prasowe Grupy TVN.

Sylwia Graff o nowej miłości
Sylwia Graff o nowej miłości Źródło: Co za Tydzień

"Królowe życia" – kim są uczestnicy?

Uczestnikami programu "Królowe życia" są osoby, które mają pomysł na biznes i siebie. Wytrwale dążą do celu i nie przejmują się tym, co mówią inni. Kamera programu towarzyszyła uczestnikom w najważniejszych momentach ich życia. Tak np. byliśmy świadkami ślubu humanistycznego Ani i Mateusza czy burzliwej relacji Dagmary i Edzi.

Dagmara Kaźmierska zdobyła w show największą rozpoznawalność. Pochodząca z Kłodzka uczestniczka programu przez wiele lat mieszkała w USA. Dagmara jest jedyną królową w całym show, która wystąpiła w każdym odcinku.

"Królowe życia" – kto wystąpił w programie?

W programie "Królowe życia" na przestrzeni wielu sezonów wystąpili: Iza Macudzińska, Kasia "Laluna" Alexander, Anna Renusz, Gabriel Seweryn, Rafał Grabias, Leon van Nispen, Damian Antczak van Nispen, Sylwia Peretti.

"Królowe życia" – bohaterowie
"Królowe życia" – bohaterowie Źródło: TTV

"Królowe życia" - co jesienią zamiast programu?

W jesiennej ramówce widzowie TTV będą mogli spotkać bohaterów "Królowych życia" w innych programach, które stacja zrealizuje w nadchodzących miesiącach.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: ttv

Pozostałe wiadomości