Programy

Marta Malikowska i Szymon Marciniak gośćmi Kuby Wojewódzkiego. Kim są?

Programy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Kuba Wojewódzki: Marta Malikowska i Szymon Marciniak

W najnowszym odcinku show Kuby Wojewódzkiego na słynnej kanapie zasiądą sędzia Szymon Marciniak i aktorka Marta Malikowska. Nietypowy duet zdradzi tajemnice swoich zawodów?

We wtorkowe wieczory w talk-show Kuby Wojewódzkiego gośćmi są największe gwiazdy świata muzyki, polityki, a nawet sportu. W najnowszym sezonie programu na słynnych kanapach zasiedli dotychczas Karolina Korwin-Piotrowska i Natalia Nykiel, Dawid Kubacki i Anna Maria Sieklucka, Pascal Brodnicki i wokalista Mrozu, a nawet - Jan Englert. W najbliższej odsłonie show gośćmi Kuby Wojewódzkiego będą aktorka Marta Malikowska i sędzia piłkarski Szymon Marciniak.

Marta Malikowska - kim jest?

Marta Malikowska jest aktorką teatralną i telewizyjną. Sławę przyniosła jej rola Agaty Strzeleckiej "Kosy" w serialu "Skazana", w którym zagrała u boku m.in. Agaty Kuleszy, Michała Czerneckiego i Bartłomieja Topy. Aktorka jest absolwentką Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.

Prywatnie aktorka przez cztery lata była związana z Jackiem "Budyniem" Szymkiewiczem, z którym doczekała się dziecka. Tak Marta Malikowska wspominała byłego partnera w wywiadzie dla "Prestiżu. Magazynu Szczecińskiego" w 2012 roku:

"Gdy przyjechałam do Szczecina do pracy w Teatrze Współczesnym, Pogodno robiło casting dla aktorów do spektaklu „Opherafolia”. Dostałam się, i już na pierwszej próbie ja i Jacek zakochaliśmy się w sobie. Byliśmy razem cztery lata, rozstaliśmy się, ale próbowaliśmy coś jeszcze ratować".

Jacek Szymkiewicz zmarł nagle, w kwietniu 2022 roku na zawał serca.

Blondino z "Hotelu Paradise" o kontakcie z Martyną
Blondino z "Hotelu Paradise" o kontakcie z Martyną Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Szymon Marciniak - kim jest?

Szymon Marciniak jest najbardziej znanym sędzią piłkarskim w Polsce. Jednak jego kariera zdecydowanie przekroczyła granice ojczyzny. Ma na swoim koncie występy w najważniejszych ligach na świecie. Sędziował mecze Ligii Mistrzów i Ligii Europy, a także występował na Mistrzostwach Europy w 2016 roku oraz Mistrzostwach Świata dwa lata później. Uznawany za jednego z najlepszych sędziów w Europie.

W zwiastunie nowego odcinka show Szymon Marciniak zdradził, że jest na "ty" z samym Cristiano Ronaldo!

"Kuba Wojewódzki" - kiedy i gdzie oglądać?

Premiera nowego odcinka show Kuby Wojewódzkiego w każdy wtorek o 22:40 na antenie stacji TVN. Niedługo później odcinka oraz materiały dodatkowe można obejrzeć za pośrednictwem platformy Player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Pozostałe wiadomości