Programy

Kuba Wojewódzki o nowym sezonie własnego show. "To będzie najpiękniejsze otwarcie sezonu od lat"

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki wraca z nowym sezonem programu. W mediach społecznościowych zapowiedział swoich pierwszych gości. Taki duet zachęci miliony widzów do obejrzenia odcinka? "To będzie najpiękniejsze otwarcie sezonu od lat" - pisze showman.

Kuba Wojewódzki - goście w nowym sezonie programu

Kuba Wojewódzki za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjawił, kim będą goście w pierwszym odcinku programu. Nowy sezon na ekranach pojawi się już 1 marca o godzinie 22:40. Internauci podejrzewali, kim może być pierwsza zaproszona osoba.

Dziennikarz w jednym ze swoich ostatnich Instagramowych wpisów pokazał, że spotkał się z Zuzanną Jurczak, czyli Sanah. To właśnie piosenkarka będzie jednym z gości w odcinku otwierającym nowy sezon programu Kuby Wojewódzkiego. Artystka na przestrzeni ostatnich miesięcy zyskała ogromną popularność.

Artyści warci uwagi według Małgorzaty Ostrowskiej
Artyści warci uwagi według Małgorzaty Ostrowskiej Małgorzata Ostrowska szczerze o polskich artystkach. Do jednej piosenkarki ma wyjątkowy sentyment.

Nowy sezon programu Kuby Wojewódzkiego - kim będzie drugi gość?

Formuła programu pozostaje bez zmian. W pierwszym odcinku nowego sezonu "Kuby Wojewódzkiego" na kanapie zasiądzie dwóch znamienitych gości. Obok Sanah pojawi się aktor Tomasz Włosok, którego kariera w ostatnim czasie nabrała rozpędu, a krytycy filmowi rozpływają się nad jego talentem.

 "To będzie najpiękniejsze otwarcie sezonu od lat. W tym brutalnym czasie polecam jedną godzinę w innym świecie. To był jej rok - Sannah. To był jego rok - Tomasz Włosok. To jest ich czas" - napisał pod opublikowanym zdjęciem Kuba Wojewódzki.

Tomasz Włosok w świecie medialnym i aktorskim pojawił się niedawno, jednak z wielkim przytupem. Zagrał kilka ról, które momentalnie wyniosły go na wyżyny popularności i sympatii widzów. W swojej karierze odebrał już kilka znaczących nagród i jak podkreślił, dopiero zaczyna swoją przygodę z dużym ekranem. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości