Programy

"LEGO Masters" – kiedy premiera nowego sezonu w TVN i player.pl?

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
"Lego Masters" - jury w nowym składzie - Czesław Mozil i Pola Lisowicz.

"LEGO Masters" wraca na antenę TVN z nowym sezonem. Nadchodząca edycja będzie pełna zaskoczeń, niebanalnych pomysłów i talentu. Widzów czeka także oficjalne przedstawienie nowych członów jury. Kiedy program zagości na ekranach telewizorów?

"LEGO Masters" to program, który pokochali widzowie. To właśnie tam mogą oglądać pokaz kreatywności i umiejętności manualnych uczestników show. Pasjonaci klocków LEGO stworzą dziesiątki zapierających dech w piersiach konstrukcji. 

"LEGO Masters" - kiedy będzie nowy sezon? 

Na widzów "LEGO Masters" czeka niespodziewana zmiana w składzie jury. Zmagania uczestników będą oceniały aż dwie nowe osoby. Pola Lisowicz oraz Czesław Mozil. Jak sprawdzą się w tej roli? 

Na początku sierpnia 2022 roku ruszyły prace nad nowym sezonem "LEGO Masters". To już trzecia odsłona show, którą widzowie będą mogli obejrzeć tej jesieni na antenie TVN i player.pl. 

Całość będzie składała się z sześciu odcinków klasycznych oraz dodatkowego, świątecznego wydania specjalnego. Uczestnicy programu zawalczą o tytuł mistrza LEGO, 100 tysięcy złotych oraz zestawy klocków LEGO o wartości 10 tysięcy złotych. 

W rolę prowadzącego niezmiennie wcieli się Marcin Prokop. To właśnie jego żarty i komentarze skradły serca widzów w poprzednich edycjach programu. 

Premiery znanych i lubianych produkcji jesienią w Playerze
Premiery znanych i lubianych produkcji jesienią w Playerze Źródło: Player

"LEGO Masters" - kto będzie w jury?

W 3 edycji "LEGO Masters" w jury pojawi się Pola Lisowicz i Czesław Mozil. Zostali wybrani ze względu na swoje doświadczenie i zamiłowanie do kreatywności. 

Pola Lisowicz jest multidyscyplinarną artystką. Zajmuje się ilustrowaniem i projektowaniem graficznym. 

"Swoją przygodę z Grupą LEGO rozpoczęła od tworzenia projektów graficznych oraz współpracy koncepcyjnej nad zestawami celowanymi. Pracowała między innymi nad serią Nexo Knights , LEGO Movie 2 oraz Hidden Side. Obecnie jest odpowiedzialna za projekty graficzne w parkach rozrywki LEGOLAND. Tworzy identyfikacje wizualne dla mini-brandów wewnątrz parków, projektuje mini-figurki, dekoracje oraz grafiki. Ostatnio uczestniczy w pracach nad odświeżeniem szaty wizualnej LEGO Discovery Center" - czytamy w materiałach prasowych TVN.

Czesław Mozil to znany i uwielbiany przez publiczność muzyk i autor tekstów. W jury "LEGO Masters" zasiądzie dzięki swojej wielkiej pasji do klocków LEGO. Jak wyjaśnił, inspiracji do tworzenia wielokrotnie dostarczały mu wizyty w LEGOLANDZIE a miłość do muzyki i LEGO ma w DNA.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości