Programy

Magda Gessler radzi, co zabrać ze sobą do samolotu. Fani rozbawieni jej pomysłem

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Magda Gessler opublikowała krótkie nagranie na Instagramie. Zdradziła, co niemal zawsze towarzyszy jej w podróży.

Magda Gessler opublikowała krótkie nagranie na Instagramie, w którym zdradziła, co niemal zawsze towarzyszy jej w podróży. Będziecie zaskoczeni, bo nie jest to oczywista rzecz.

Prowadząca "Kuchenne rewolucje" w TVN wybrała się w kolejną podróż. Co zabrała ze sobą do samolotu? Wygodną poduszkę, ulubioną książkę? Otóż nie. Zdradziła swój sekret w filmiku na Instagramie.

Co Magda Gessler zabiera ze sobą w podróż?

Magda Gessler jest aktywna na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe treści, a nawet czasem wdaje się w zabawne dyskusje ze swoimi fanami. Ostatnio na jej profilu pojawił się filmik, na którym poinformowała, że wybrała się w podróż. Zdradziła, że na pokład samolotu zebrała ze sobą... cytrynę. Restauratorka dba o pyszny smak dań serwowanych w samolocie.

"Jak lecę samolotem i dostaję łososia, gdzie nie ma cytryny, to zawsze ze sobą zabieram jedną cytrynę, żeby ten łosoś naprawdę smakował tak, jak go lubię, bo wędzony łosoś bez cytryny wydaje mi się bardzo mdły" powiedziała Magda Gessler. Gwiazda zdradziła swój sekret: "W samolocie dostajemy bardzo dobrego łososia, ale bez cytryny, więc pamiętajcie, przed lotem warto ją schować do torebki" - powiedziała.

Zobacz wideo:

Alan Andersz wspomina czas po wypadku. Powiedział o pierwszym seksie
Alan Andersz wspomina czas po wypadku. Powiedział o pierwszym seksie Alan Andersz w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział o powrocie do zdrowia po wypadku, jakiego doznał 10 lat temu. Dodał, że najbardziej pamięta pierwszy seks. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nie można sobie wyobrazić "Kuchennych Rewolucji" bez Magdy Gessler

Magda Gassler to jedna z najbardziej charyzmatycznych gwiazd telewizyjnych w Polsce. A to za sprawą "Kuchennych rewolucji", programu, który od ponad 11 lat gości w polskich domach.

Doświadczona i bezkompromisowa restauratorka pomaga właścicielom podupadających lokali. Jej osobowość sprawiła, że nie wyobrażamy sobie, aby na jej miejscu znalazł się ktoś inny. Magda Gessler ma grono oddanych fanów, którzy doceniają także jej poczucie humoru i bezpośredni kontakt. Często odpisuje fanom na swoich profilach społecznościowych.

Zimą 2021 roku premierowe odcinki "Kuchennych Rewolucji" widzowie mogli zobaczyć w serwisie Player.pl. Wiosną tego roku TVN wyemituje już 24. sezon programu.

Zobacz też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości