Programy

88-letnia tancerka zaczęła rozbierać się w "Mam Talent". Jurorzy nie kryli zaskoczenia

Programy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Simon Cowell

W amerykańskiej odsłonie popularnego talent show wystąpiła 88-letnia tancerka, która zaskoczyła jurorów. Kobieta pokazała swoje wdzięki, a Simon Cowell chciał zostać jej kolejnym mężem.

Format "Mam Talent" cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, a dotychczas powstało aż 60 regionalnych jego wersji. Show emitowane jest również w Polsce. Widzowie mogą oglądać "Mam Talent" od 2008 roku na antenie stacji TVN.

"America’s Got Talent". 88-letnia tancerka zaskoczyła jurorów

Na casting do amerykańskiej wersji "Mam Talent" zgłosiła się Penny Starr, 88-letnia tancerka, która zajmuje się burleską. We wstępnej rozmowie uczestniczka przyznała, że jest Amerykanką z Florydy i kocha USA. Penny Star zjawiła się w programie ubrana w długą suknię i pióropusz, a elementy jej stylizacji utrzymane był w amerykańskich barwach. Ku zaskoczeniu jurorów Penny Star dodała, że sześciokrotnie została wdową.

"Jestem wdową. Ale miałam sześciu mężów! Wszyscy zmarli. Każdy z nich jest martwy" - zdradziła.

Uczestniczka przyznała, że Simon Cowell przypadł jej do gustu. Czy byłby dobrym kandydatem na 7. męża Penny Starr?

Przyszedł czas na występ. Tancerka nagle zaczęła zrzucać z siebie ubrania, co jeszcze bardziej wbiło jurorów w fotele. Na szczęście muzyka ucichła, a kobieta na bogato zdobiony kostium narzuciła peniuar.

"Chcę być tobą, gdy dorosnę" - powiedziała jedna z jurorek aktorka Sofia Vergara.

Cały występ możecie zobaczyć poniżej.

"Jest trud z zaśnięciem". Agnieszka Chylińska o roli jurora w "Mam talent!"
"Jest trud z zaśnięciem". Agnieszka Chylińska o roli jurora w "Mam talent!" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mam Talent Polska - nowa edycja

W kwietniu ruszył casting do 14. edycji "Mam Talent!" w Polsce. Show powróciło we wrześniu 2021 r. po przerwie spowodowanej pandemią. Zaszło kilka zmian. Do Małgorzaty Foremniak i Agnieszki Chylińskiej dołączył Jan Kliment. Z kolei zamiast Szymona Hołowni, u boku Marcina Prokopa wystąpił Michał Kempa, znany komik, ale także dziennikarz radiowy i telewizyjny. Sprawdź, jak zgłosić się do 14. edycji "Mam Talent!". Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości