Programy

Marcin "Borkoś" Borkowski w programie "Totalne remonty Szelągowskiej". Dobro wraca

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Reporter:
TVN
Marcin "Borkoś" Borkowski w programie "Totalne remonty Szelągowskiej"

"Totalne remonty Szelągowskiej" to niezwykły program, który udowadnia, że dobro wraca. Tym razem Dorota Szelągowska odmieni życie wyjątkowego człowieka. Marcin "Borkoś" Borkowski bezinteresownie poświęcał się dla innych, a teraz sam otrzyma pomoc.

W drugim odcinku nowego sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej" Dorota rusza z remontową misją na warszawskie Bródno. Metamorfozie podda mieszkanie wyjątkowego człowieka z wielkim sercem -  Marcina "Borkosia" Borkowskiego.

"Totalne remonty Szelągowskiej". Remont w mieszkaniu Marcina "Borkosia" Borkowskiego

W programie "Totalne remonty Szelągowskiej" Dorota Szelągowska wraz z ekipą przeprowadza metamorfozy mieszkań niezwykłych osób.

W 2. odcinku czwartego sezonu "Totalnych remontów Szelągowskiej" wystąpił Marcin Borkowski, znany wszystkim jako "Borkoś". To jeden z najbardziej rozpoznawalnych ratowników medycznych, który od lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem medycznym. Prowadzi kanał na Youtubie, gdzie opowiada o tym jak pomagać, kiedy jesteśmy świadkami wypadku. Prowadzi też szkolenia z pierwszej pomocy.

"Borkoś" to mężczyzna o wielkim sercu. Po ciężkich dyżurach w karetce, w wolnym czasie nie przestał pomagać innym. Jeździł do wypadków jako "MotoAmbulans".

Pomaganie ludziom to cel i sens życia "Borkosia", ale niestety życie napisało dla niego nieoczekiwany scenariusz. Kilka miesięcy temu, w trakcie trasy do kolejnego zdarzenia drogowego miał bardzo poważny wypadek i teraz sam potrzebuje pomocy. Mężczyzna odniósł liczne obrażenia i od tamtej pory cały czas wytrwale walczy o powrót do pełnej sprawności.

Jego mieszkanie wymaga remontu, a niedługo na świat przyjdzie jego drugie dziecko. Wszystkie pieniądze na remont mieszkania poszły jednak na leczenie Marcina. Na szczęście Dorota Szelągowska przybywa z odsieczą. W ciasnym mieszkaniu w bloku z wielkiej płyty wyczaruje miejsce na dwa dziecięce pokoje i komfortową strefę dla ich rodziców.

Odcinek z udziałem "Borkosia" już 4 kwietnia o 21.35 na antenie TVN. Zobacz zwiastun:

"Totalne remonty Szelągowskiej". Sezon 4, Odcinek 2. Zwiastun
"Totalne remonty Szelągowskiej". Sezon 4, Odcinek 2. Zwiastun

"Totalne remonty Szelągowskiej"  - kto może wziąć udział w programie?

Do programu "Totalne remonty Szelągowskiej" nie można zgłosić się samemu. Można zgłosić np. członka rodziny, przyjaciela, współpracownika lub sąsiada. To będzie szansa na opowiedzenie jego niezwykłej historii i zmianę całego życia. Metamorfoza mieszkania będzie dla niego niespodzianką.

Aby wziąć udział w programie, należy wysłać wypełniony formularz, a w nim krótki filmik, odpowiedzieć na kilka pytań i dołączyć zdjęcia domu lub mieszkania, które ma zostać wyremontowane.

"Totalne remonty Szelągowskiej"  - kiedy i gdzie oglądać?

Kolejny sezon programu "Totalne remonty Szelągowskiej" można oglądać od 28 marca, o godz. 21.35 na antenie TVN oraz w Playerze. Nowe odcinki pojawiają się w poniedziałki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Reporter: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości