Programy

Mariusz Kozak pokazał zdjęcie sprzed lat. "Dobrze, że zmieniłeś fryzjera"

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Mariusz Kozak

Mariusz Kozak to jedna z najbardziej znanych osobistości telewizji TTV. Uczestnik "Gogglebox. Przed telewizorem" udostępnił niedawno zdjęcie z przeszłości. Pokazał internautom swoją dawną fryzurę, a oni oniemieli. "Dobrze, że zmieniłeś fryzjera" - czytamy w komentarzach.

Mariusz Kozak i Jacek Szawioła od lat występują razem w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Choć panowie nie są już parą, utrzymują przyjacielskie stosunki i systematycznie pojawiają się w mediach społecznościowych. Niedawno okazało się jednak, że łączyła ich także… sympatia do nietypowych fryzur. 

Mariusz Kozak o relacji jego partnera z Jackiem Szawiołą
Mariusz Kozak o relacji jego partnera z Jackiem Szawiołą Mariusz Kozak o relacji jego partnera z Jackiem Szawiołą

Mariusz Kozak pokazał zdjęcie z przeszłości

Mariusz Kozak dla wielu osób jest doskonałym przykładem na to, że można kroczyć przez życie wedle własnych zasad. Uczestnik "Gogglebox. Przed telewizorem" lubi bowiem eksperymentować z modą i jak się okazało - z fryzurami. W jednym z postów na Instagramie przypomniał uczesanie, które na jego głowie wykonał Jacek Szawioła.

"11 lat temu miałem taką fryzurę! Wtedy moim fryzjerem był Jacek Szawioła" - napisał Mariusz Kozak.

 Pod zdjęciem w kilka chwil pojawiły się dziesiątki komentarzy od internautów. 

"Dobrze, że zmieniłeś fryzjera" - czytamy w komentarzach. 

"Idealna! Trochę podrasowany czeski piłkarz" - napisał jeden z internautów. 

"Biznes z przodu, impreza z tyłu" - zażartowała obserwatorka Mariusza Kozaka. 

Mariusz Kozak o relacjach z Jackiem Szawiołą 

Mariusz Kozak i Jacek Szawioła w 9. sezonie "Gogglebox. Przed telewizorem" poinformowali widzów, że od pewnego czasu nie są już parą. Zadeklarowali jednak, że wciąż łączy ich chęć wspólnych występów w telewizji. Gwiazdor TTV w rozmowie z Dagmarą Olszewską wyjaśnił jednak, że w jego karierze bywały momenty, w których chciał zrezygnować z uczestnictwa w programie.

- Teraz nasza relacja już nie jest trudna, natomiast były bardzo trudne momenty. Dochodziliśmy do wniosku, że koniec, więcej razy nie nagrywamy. Musieliśmy przejść ten etap kłótni, natomiast teraz jest dobrze i widać to na ekranie, że już jesteśmy w dobrych relacjach, wszystko co złe już przerobiliśmy. Bardzo się cieszę, że utrzymuję kontakt z byłymi partnerami, gdyż po co mieć wrogów — powiedział Mariusz Kozak.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości