Programy

"Mask Singer". Kto kryje się pod kostiumem Koguta, Ważki i Czarownicy?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Mask Singer". Nowe kostiumy - Ważka

Uczestnicy "Mask Singer" występują w przebraniach i ukrywają swoją tożsamość. Kim są? To właśnie próbują odkryć detektywi i widzowie w studio i przed telewizorem. Kto pojawi się na scenie w drugim odcinku? Zobaczcie koniecznie te barwne kostiumy gwiazd i choreografię Tomasza Barańskiego.

Kto wystąpi w drugim odcinku "Mask Singer"? Chociaż nazwiska uczestników są pilnie strzeżoną tajemnicą, to wiemy już, w jakich przebraniach zaprezentują się na scenie. W nowym odcinku pojawią się Kogut, Bocian, Ośmiornica, Ważka, Deszcz i Czarownica. Będziecie pod wrażeniem kolejnych barwnych i zaskakujących kostiumów. Gwiazdy są bardzo dokładnie zamaskowane, ale może coś da się jednak z ich przebrań wywnioskować? Zobaczcie sami.

Kostiumy w pierwszym odcinku "Mask Singer"

Uczestnicy show "Mask singer" chowają się pod kolorowymi i fantazyjnymi kostiumami. W pierwszym odcinku zobaczyliśmy Różę, Tort, Kota, Prysznic, Słońce i Monstera.

"Mask Singer". Kostiumy z pierwszego odcinka
"Mask Singer". Kostiumy z pierwszego odcinka Źródło: TVN

Wszyscy oprócz nałożonych masek mieli także zmieniony głos. Oczywiście oprócz momentu występu. Publiczność w studiu i detektywi głosowali na swoich faworytów. Najmniej głosów zdobył Tort i to on musiał zdjąć maskę. Okazało się, że nikt nie zgadł jego tożsamości. Pod przebraniem krył się aktor Mateusz Banasiuk, który opowiedział nam o przygotowaniach do programu.

- Nasz coach, komandos mówił nam jak mamy chodzić, jak mamy się poruszać, na co mamy zwrócić uwagę, kiedy będziemy odbierani z transportu czy kiedy będziemy wracać do domu. Mówił co mamy robić, żeby się nie zdradzić. Musieliśmy uważać, żeby nic nie wrzucić na social media, żeby nie dawać podpowiedzi, sugestii, by wszystko było zachowane w tajemnicy. W studio był niesamowity rygor, jeśli chodzi o te tajemnice, więc tutaj nie ma szans, żeby cokolwiek wyciekło - powiedział podczas rozmowy z serwisem cozatydzien.pl.

"Mask Singer". Julia Kamińska o gwiazdach ukrywających się pod maskami
"Mask Singer". Julia Kamińska o gwiazdach ukrywających się pod maskami Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nowe kostiumy w drugim odcinku "Mask Singer"

Kolejny odcinek "Mask Singer" będziemy mogli oglądać na antenie TVN już w sobotę 12 marca o godzinie 20.00. Pojawią się w nim kolejne gwiazdy ukryte pod niesamowitymi kostiumami. Tym razem na scenie pojawi się Kogut, Bocian, Ośmiornica, Ważka, Deszcz i Czarownica.

Poniżej prezentujemy kolorowe i bajkowe kostiumy z drugiego odcinka. Spróbujcie wcielić się w rolę detektywa i rozpoznać, kto może kryć się pod maską.

"Mask Singer". Nowe kostiumy - Bocian
"Mask Singer". Nowe kostiumy - Bocian Źródło: TVN
"Mask Singer". Nowe kostiumy - Kogut
"Mask Singer". Nowe kostiumy - Kogut Źródło: TVN
"Mask Singer". Nowe kostiumy - Ważka
"Mask Singer". Nowe kostiumy - Ważka Źródło: TVN
"Mask Singer". Nowe kostiumy - Ośmiornica
"Mask Singer". Nowe kostiumy - Ośmiornica Źródło: TVN
"Mask Singer". Nowe kostiumy - Wiedźma
"Mask Singer". Nowe kostiumy - Wiedźma Źródło: TVN
"Mask Singer". Nowe kostiumy - Deszcz
"Mask Singer". Nowe kostiumy - Deszcz Źródło: TVN

"Mask Singer" - Tomasz Barański z Kielc choreografem - kim jest?

Znany tancerz Tomasz Barański został choreografem nowego programu "Mask Singer". Co o nim wiemy? Urodził się i wychowywał w Kielcach. W wieku 10 lat rozpoczął naukę tańca w Szkole Tańca i Wdzięku założonej przez Roberta Kupisza oraz Małgorzatę Nitę. Przez wiele lat tańczył w parze z Edytą Herbuś. Wygrywał liczne konkursy. Brał też udział w kilku progamach telewizyjnych o tematyce tanecznej. Na początku jako uczestnik, a później jako trener.

"Mask Singer" - co to za program? Kim są uczestnicy? Kiedy oglądać?

Program "Mask singer" można oglądać na antenie TVN w każdą sobotę o 20.00. Prowadzi go Michał Meyer. W studio sa także detektywi. W tej roli widzimy Julię Kamińską, Joannę Trzepiecińską, Kubę Wojewódzkiego oraz Kacpra Rucińskiego. Detektywi poprowadzą śledztwo, będą zadawać uczestnikom pytania, typować, kto ich zdaniem kryje się pod maską. Postarają się też rozszyfrować tropy, pojawiające się w filmach, przed występami gwiazd. W każdym odcinku publiczność i detektywi głosują na najlepszy występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów musi zdjąć maskę.

Kim są uczestnicy? To ludzie znani w polskim show-biznesie. Pod maskami mogą kryć się aktorzy, wokaliści, dziennikarze, sportowcy, a nawet politycy. Każdego z nich wierni fani z łatwością rozpoznają ich na ulicy, ale w tym programie nie jest to już takie łatwe.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości