Programy

"Mask Singer". W nowym odcinku gość specjalny. Zgadnie, kto kryje się pod maską?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Mask Singer" odcinek 5. Michał Meyer

Uczestnicy "Mask Singer" występują w barwnych kostiumach, a zadaniem detektywów w studio jest odgadnąć, kto kryje się pod maską. W 5. odcinku muzycznego show gość specjalny pomoże im rozwikłać zagadkę. Czu mu się uda?

W 5. odcinku "Mask Singer" jak zwykle nie zabraknie emocji. Nazwiska uczestników są pilnie strzeżoną tajemnicą, a zamaskowane gwiazdy będą bacznie obserwowane nie tylko przez detektywów, ale też gościa specjalnego. Do zabawy w zgadywanie, kto kryje się w kostiumach, dołączy znany i lubiany dziennikarz i prezenter. Czu uda mu się rozwikłać tę zagadkę?

"Mask Singer". Kto już odpadł z programu?

Uczestnicy show "Mask singer" występują w kolorowych i fantazyjnych kostiumach. Na scenie widzieliśmy już Różę, Tort, Kota, Prysznic, Słońce i Monstera. Pojawili się też Kogut, Bocian, Ośmiornica, Ważka, Deszcz i Czarownica.

Troje uczestników pożegnało się już z programem i musiało zdjąć maskę. Pierwszym z nich był Tort, czyli aktor Mateusz Banasiuk. Pod maską Ośmiornicy wystąpił tancerz Stefano Terazzino, a Monsterem był wokalista Kombii Grzegorz Skawiński.

W ostatnim odcinku poznaliśmy tożsamość Wiedźmy. Była nią blogerka kulinarna Daria Ładocha, która wyjaśniła, że był to jej pierwszy występ wokalny w życiu.

"Mask Singer". Kto wystąpi w 5. odcinku?

Piąty odcinek "Mask Singer" jak co tydzień dostarczy nam wiele emocji. Pojawią się w nim gwiazdy ukryte pod niesamowitymi kostiumami, które widzieliśmy w poprzednich odcinkach. W kolejnym odcinku "Mask Singer" obejrzymy występy Róży, Prysznica, Słońca i Kota. Postaci zaśpiewają "Who Wants to Live Forever" zespołu Queen czy "Cry Just a Little Bit" grupy Shakin' Stevens.

Zobacz zwiastun:

"Mask Singer" Odcinek 5. Zwiastun
"Mask Singer" Odcinek 5. Zwiastun

"Mask Singer". Marcin Prokop gościem specjalnym

W najbliższym odcinku do grona detektywów dołączy znany i lubiany przez widzów prezenter telewizyjny Marcin Prokop. Jaką obierze strategię w odgadywaniu kto kryje się w kostiumach? Czy jego przypuszczenia będą słuszne? A może zamaskowane postaci sprytnie zmylą tropy? Odpowiedź już jutro, w sobotę 2 kwietnia o godz. 20.00 na antenie TVN!

"Mask Singer" odcinek 5. Marcin Pokop
"Mask Singer" odcinek 5. Marcin Pokop Źródło: Mirosław Sosnowski/TVN

"Mask Singer" - co to za program? Kim są uczestnicy? Kiedy oglądać?

Program "Mask singer" można oglądać na antenie TVN w każdą sobotę o 20.00. Prowadzi go Michał Meyer. W studio sa także detektywi. W tej roli widzimy Julię Kamińską, Joannę Trzepiecińską, Kubę Wojewódzkiego oraz Kacpra Rucińskiego. Detektywi poprowadzą śledztwo, będą zadawać uczestnikom pytania, typować, kto ich zdaniem kryje się pod maską. Postarają się też rozszyfrować tropy, pojawiające się w filmach, przed występami gwiazd. W każdym odcinku publiczność i detektywi głosują na najlepszy występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów musi zdjąć maskę.

Kim są uczestnicy? To ludzie znani w polskim show-biznesie. Pod maskami mogą kryć się aktorzy, wokaliści, dziennikarze, sportowcy, a nawet politycy. Każdego z nich wierni fani z łatwością rozpoznają ich na ulicy, ale w tym programie nie jest to już takie łatwe.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Mirosław Sosnowski/TVN

Pozostałe wiadomości