Programy

"MasterChef"- kiedy nowy sezon w TVN i Playerze? Wśród gości m.in. Anna Mucha

Programy

Aktualizacja:
Autor:
Kamila
Jamrożek
"MasterChef"- kiedy nowy sezon w TVN i Playerze? Wśród gości m.in. Anna Mucha

"MasterChef", czyli najpopularniejszy konkurs dla kucharzy amatorów w Polsce powraca! Nowi uczestnicy zmierzą się ze sobą w 11. już edycji popularnego show. Dla kogo kulinarne marzenia staną się rzeczywistością?

Dania z produktów na biwak, serc zwierzęcych i jeżowców, przygotowanie jak największej ilości potraw z użyciem makaronu to tylko niektóre z wyzwań, jakie dla uczestników przygotowali Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran. Kto w tym sezonie zawita do kuchni "MasterChefa"?

"MasterChef" - jury
"MasterChef" - jury Źródło: TVN

"MasterChef" - nowy sezon

Nowy sezon "MasterChefa" już jesienią znów na antenie TVN. Co czeka uczestników? Podczas jednego z zadań, kucharze wykażą się znajomością upodobań jurorów, serwując im ich ulubione śniadanie do łóżka. Testem będzie także odtworzenie dania, które wcześniej uczestnicy próbowali po ciemku. 

Najlepsi z najlepszych zmierzą się w kulinarnej bitwie we Włoszech. Tam dowiemy się, na kogo czeka 100 tysięcy złotych, możliwość wydania własnej książki kucharskiej i tytuł jedenastego MasterChefa.

"MasterChef" sezon 11. Zapowiedź
"MasterChef" sezon 11. Zapowiedź

"MasterChef" - goście

Na planie "MastreChefa" jak zwykle nie zabraknie znakomitych gości. W jednym z odcinków pojawi się aktorka Anna Mucha. Uczestnicy będą musieli udowodnić, że gotowanie może być naprawdę sexy. W programie gościć będą także gwiazdy "Dzień Dobry TVN". Podczas gotowania plenerowego na Placu Szczepańskim w Krakowie pojawią się Ewa Drzyzga, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Andrzej Sołtysik i Bartek Jędrzejak.

"MasterChef" - Anna Mucha
"MasterChef"- Anna Mucha Źródło: TVN

Do kuchni "MasterChefa" powróci także zwyciężczyni ostatniej edycji "MasterChefa Junior" Hela Kłobucka, juror "MasterChefa Junior" Tomasz Jakubiak oraz uczestnicy poprzednich sezonów programu Mariusz Komenda, Mateusz Krojenka, Rafał Fidyt.

"MasterChef" - Hela Kołbucka
"MasterChef" - Hela Kołbucka Źródło: TVN
"MasterChef" - Tomasz Jakubiak
"MasterChef" - Tomasz Jakubiak Źródło: TVN

Wydarzeniem będzie wizyta słynnego kolumbijskiego jurora ukraińskiej edycji "MasterChefa" Hectora Jimeneza Bravo, który przeprowadzi popisowy masterclass. Doświadczony szef kuchni sprawdzi, czy uczestnicy poradzą sobie z odtworzeniem jego potrawy.

"MasterChef" - Hector Jimenez Bravo
"MasterChef" - Hector Jimenez Bravo Źródło: TVN

"MasterChef" - kiedy premiera nowego sezonu w TV i Playerze? Daty i dni emisji

"MasterChef" sezon 11. będzie miał swoją premierę w TVN i Playerze 4 września. Nowe odcinki co niedzielę o 20.00.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości