Programy

Anna Nowak-Ibisz przetestowała nowy odkurzacz marki Philips. "Ta dokładność jest świetna"

Programy

Anna Nowak-Ibisz o zaletach odkurzacza marki Philips

Bezprzewodowy odkurzacz AquaTrio to nowy hit marki Philips. W Warszawie odbył się pokaz, na którym zjawili się dziennikarze i influencerzy. Anna Nowak-Ibisz osobiście przetestowała działanie odkurzacza, który jest wielofunkcyjny i posiada zaskakujące możliwości.

Przedstawiamy sprzęt, który ułatwi Wam perfekcyjne sprzątanie. Dzięki połączeniu różnych funkcji dbanie o dom nie będzie już przykrą koniecznością. Przekonały się o tym różne gwiazdy.

Anna Nowak-Ibisz testuje nowy odkurzacz marki Philips

Nowe urządzenie przetestowała m.in. Anna Nowak-Ibisz. "Pani Gadżet" opowiedziała o zaletach tego sprzętu.

- Lubimy mieć czysto, ale nie lubimy się przy tym napracować - podkreśliła. Mamy urządzenie, które pozwoli nam sprzątnąć sierść psa, kota w trybie ręcznym — mamy do tego odpowiednie akcesoria, wysprzątać kanapy, fotele, krzesła, samochód, odkurzyć mniejszą i większą przestrzeń - wymieniła.

Odkurzacz posiada fenomenalną funkcję, którą dziennikarka od razu się zachwyciła.

- Dodane są lampki... Dlaczego ja się mam zastanawiać, czy ja odkurzyłam dobrze, czy źle. Ja chcę mieć podświetlony teren... To jest tutaj w module... sami widzimy, że ta dokładność jest świetna - dodała.

Sprawdźcie, jak wygląda czyszczenie powierzchni z taką specjalną funkcją w naszym materiale wideo.

Zalety Philips AquaTrio

Dodatkowym udogodnieniem AquaTrio jest to, że szczotki są cały czas oczyszczane.

- Program automatycznego samooczyszczania po skończonej sesji sprzątania wyczyści zarówno szczotki, jak i wnętrze urządzenia za nas... To nie jest zwykłe urządzenie 3w1. To są trzy osobne urządzenia w jednym. Pracowało nad nim przez trzy lata 14 tys. osób. Więc jest to naprawdę zaawansowany technologicznie sprzęt - zapewnił Marcin Kołda, Marketing Manager kategorii odkurzacze.

W materiale wideo zobaczycie opinie influencerów, którzy chętnie przetestują odkurzacz w swoich domach. Podkreślili, że taki sprzęt przydaje się w domu pełnym dzieci i zwierząt.

- To będzie odkurzacz, którego będę używać na co dzień. Jestem mamą dwójki dzieci, mam psa, narzeczonego, który nie zawsze po sobie sprząta, a taki odkurzacz jest w stanie ułatwić mi takie codzienne sprzątanie, w szczególności ta nakładka led - powiedziała influencerka Natalia Kruczyńska.

Czytaj też:

Źródło zdjęcia głównego: "Co Za Tydzień"

Pozostałe wiadomości