Programy

Olaf Lubaszenko w roli aktora i reżysera. "Ludzie inteligentni" zbierają teatralne laury

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Olaf Lubaszenko powrócił z nowym projektem teatralnym

Bielskie Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej gościło "Ludzi Inteligentnych", spektakl reżyserii Olafa Lubaszenko. Historia opowiada o perypetiach osób, z którymi widzowie bez trudu mogą dojrzeć swoje życie. "Recenzja pojawia się, gdy ludzie reagują".

Olaf Lubaszenko wraz z aktorami grającymi w spektaklu "Ludzie inteligentni" podróżuje po Polsce. W rozmowie z "Co za Tydzień" wyjaśnili, co sprawia, że sztuka spotyka się z pozytywnym odbiorem widzów, oraz jakie stosunki panują między artystami poza ścianami teatru. 

"Ludzie inteligentni" reżyserii Olafa Lubaszenki

Przebojową komedię w gwiazdorskiej obsadzie wyreżyserował Olaf Lubaszenko, który wcielił się także w rolę aktora. Podtytuł tej sztuki to "Kto kocha, ten błądzi", czyli w perypetiach bohaterów wielu widzów może się odnaleźć.  W rozmowie z "Co za Tydzień" artysta opowiedział o swoim najnowszym projekcie 

- Cieszę się, że ten spektakl ma świetny skład. Na każdej pozycji mamy przynajmniej dwóch świetnych zawodników, jakby powiedzieli trenerzy. Na recenzję własnej pracy mnie Pani nie namówi, ale ta recenzja się pojawia, kiedy widzowie reagują. To widać i słychać — powiedział w rozmowie z "Co za Tydzień" Olaf Lubaszenko.

Paulina Holtz o relacjach między aktorami ze spektaklu "Ludzie Inteligentni" 

Wśród plejady gwiazd występujących w spektaklu Olafa Lubaszenko znalazła się Paulina Holtz. Aktorka wyjaśniła, co oprócz genialnego scenariusza wpłynęło na atrakcyjność sztuki. Wyznała tym samym, jak wyglądają relację między artystami.

- To jest taki spektakl, że my się bardzo wszyscy lubimy. A gdy jeździ się po całej Polsce, to trzeba się lubić, bo czasami jesteśmy 8 godzin w busie w ciągu jednego dnia, potem gramy dwa spektakle na miejscu. Nie możemy się nie lubić, bo naprawdę mielibyśmy ciężko — powiedziała Paulina Holtz. 

Na kolejne spektakle "Ludzi Inteligentnych "twórcy zapraszają w grudniu do Warszawy i do Opola.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe/autor C. Piwowarski

Pozostałe wiadomości