Programy

"Pałacowe Love" - o czym jest program, zasady, gdzie i kiedy oglądać

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
TTV
"Pałacowe Love": uczestnicy

"Pałacowe Love" to niezwykły program randkowy. Uczestnicy tego kostiumowego show cofają się w czasie o dwieście lat. Zamknięci w pałacu w Walewicach, muszą sprawdzić, jak silny jest ich związek.

"Pałacowe Love" to nowy, autorski program randkowy Player Original. Młode pary na cztery tygodnie przeprowadzają się do pałacu w Walewicach. Tam cofną się w czasie o dwieście lat. Muszą zrezygnować z wynalazków współczesnego świata, aby sprawdzić siłę swoich związków i zgarnąć główną nagrodę. Na czym dokładnie polega program?

"Pałacowe Love" - o czym jest program, zasady, nagroda

W czasach współczesnych, świat wirtualny niejednokrotnie wygrywa z realnym. Znajomości zawierane są w Internecie przez aplikacje randkowe. Bardzo często takie związki nie trwają długo. Jak łatwo udaje się poznać kogoś nowego, tak również bez problemów przychodzi współczesnym parom rozstanie się. A gdyby tak odciąć się od świata, aby sprawdzić, czy dana relacja ma szansę na przetrwanie? Spróbują to zrobić uczestnicy show "Pałacowe love".

Sześć par spędzi czas w programie na budowaniu trwałego związku. Towarzyszyć im będą mentorzy, przewodnicy po zapomnianym świecie XIX-wiecznych zasad i twardych reguł: doktor Agnieszka Bąbel, specjalistka ds. dawnej obyczajowości w Polskiej Akademii Nauk oraz Maciej Lizniewicz, Pan Serce, pastor i terapeuta par. Na koniec programu odbędzie się głosowanie, podczas którego uczestnicy, opiekunowie i mentorzy wybiorą Parę Idealną. Zwycięzcy otrzymają wyjątkową nagrodę - ziemię na wspólny start, gdzie będą mogli zbudować fundamenty dojrzałej relacji.

Ola Adamska zaprasza do oglądania "Skazanej"
Ola Adamska zaprasza do oglądania "Skazanej" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Pałacowe Love" - prowadzący

W roli prowadzących programu "Pałacowe Love" możemy zobaczyć Mariusza Kozaka i Jacka Szawiołę, znanych programu "Gogglebox. Przed telewizorem", do którego dołączyli 7 lat temu. Widzowie pokochali ich za celne komentarze i cięte riposty dotyczące oglądanych programów.

Mariusz Kozak i Jacek Szawioła byli jedną z najbardziej barwnych i charyzmatycznych par polskiego show-biznesu, jednak w pewnym momencie postanowili się rozstać. Mimo to już od kilku lat po rozstaniu dalej się przyjaźnią i razem pracują.

"Pałacowe Love": prowadzący Mariusz Kozak i Jacek Szawioła
"Pałacowe Love": prowadzący Źródło: TTV

"Pałacowe Love" - gdzie i kiedy oglądać

Program "Pałacowe Love" wystartował 1 lutego, odcinki emitowane są w każdy wtorek i środę o godz. 22.00 w TTV. A tydzień wcześniej możecie oglądać premierowe odcinki w serwisie player.pl.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: TTV

Źródło zdjęcia głównego: TTV

Pozostałe wiadomości