Programy

"Projekt Lady" – zasady, prowadzący, jurorzy, uczestnicy

Programy

Autor:
Ewa
Podleśna-Ślusarczyk
Małgorzata Rozenek-Majdan, Irena Kamińska-Radomska, Tatiana Mindewicz-Puacz

"Projekt Lady" to zupełnie nowy format, który nie był znany wcześniej w Polsce. Wzbudził ogromne zainteresowanie, gdyż dotykał często trudnych tematów i kontrowersyjnych zachowań młodych osób. Kto prowadzi program i kim są mentorki, szkolące młode kobiety etykiety?

Projekt Lady – zasady programu

"Projekt Lady" to program, który zaprasza młode kobiety w wieku 18-29 lat, stawiające do tej pory na bardziej rozrywkowy styl życia. Pod okiem mentorek starają się zapoznać z zasadami dobrych manier, nauczyć jak wypowiadać się w elegancki sposób, jak właściwie się ubierać i przede wszystkim zrozumieć, że same mogą wpłynąć na to, jak potoczy się ich życie.

Do programu trafia 12-13 dziewcząt i w każdym kolejnym odcinku jedna z nich jest eliminowana. Ta, która nie radzi sobie z zadaniami i nie widać po niej woli walki o poprawę swojego zachowania i jakości życia, musi pożegnać się z programem. Do finału kwalifikują się trzy panie, które przeszły zdaniem mentorów największą metamorfozą zarówno pod względem wyglądu, jak i przede wszystkim zachowania.

Anna Świątczak zniknęła z show-biznesu. "Po prostu tego nie dźwignęłam"
Anna Świątczak zniknęła z show-biznesu. "Po prostu tego nie dźwignęłam" Anna Świątczak po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim na jakiś czas zniknęła z show-biznesu. Teraz powiedziała, co było powodem. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Projekt Lady" - nagroda

Nagrodą główną w programie jest trzymiesięczne stypendium (organizowane przez EF Education First) w renomowanej szkole językowej w Oksfordzie (w pierwszej edycji w Cambridge), opłacone wraz z pobytem, o wartości ok. 70 tys. zł.

"Projekt Lady" – gdzie można oglądać?

Projekt Lady pierwszy raz na antenie TVN pojawił się w czerwcu 2016 r. Do tej pory wyemitowano pięć edycji programu, w 2017, 2018, 2019 i jesienią 2020 r. Od września 2021 r. można oglądać szóstą edycję na antenie TVN7.

"Projekt Lady" – prowadząca, mentorki

Prowadzącą program Projekt Lady została Małgorzata Rozenek-Majdan, związana z telewizją TVN od 2012 r. Prowadziła takie programy jak: „Perfekcyjna pani domu”, „Bitwa o dom”, „Project Runway”, „Piekielny hotel”, „W dobrym stylu”, „Warsztat urody” i „Poczuj sią jak Małgosia Rozenek”.

Mentorką w programie jest Tatiana Mindewicz-Puacz – psychoterapeutka, coach ICC, trenerka rozwoju osobistego i trenerka w zakresie komunikacji interpersonalnej i masowej.

Mentorką jest także dr Irena Kamińska-Radomska - wykładowca i trener; założycielka firmy szkoleniowej The Protocol School of Poland. Wiedzę z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety biznesu oraz wystąpień publicznych zdobywała w The Protocol School of Washington w Waszyngtonie pod okiem największych ekspertów. Przeszkoliła kilkanaście tysięcy osób z zakresu komunikacji międzyludzkiej, etykiety biznesu, dress code’u, międzykulturowego protokołu oraz wystąpień publicznych.

"Projekt Lady" – kto wygrał w poszczególnych edycjach

Edycja 1 – wygrała Patrycja Wieja

Edycja 2 – wygrała Roksana Gac

Edycja 3 – wygrała Magdalena Lubacz

Edycja 4 – wygrała Liubov Miruk

Edycja 5 – Dagmara Czerwińska

Zobacz także:

Autor:Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Źródło zdjęcia głównego: Cezary Piwowarski / TVN

Pozostałe wiadomości