Programy

Maja Hirsch i Renata Kaczoruk o kulisach "Przez Atlantyk". Co przeszkadzało im podczas rejsu?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Maja Hirsch o programie "Przez Atlantyk"

W rozmowie z Olivierem Janiakiem w programie "Co za Tydzień" Maja Hirsch i Renata Kaczoruk wspominają przeprawę przez Atlantyk. Co najbardziej przeszkadzało im podczas rejsu? Jak poradziły sobie z funkcjonowaniem na tak małej powierzchni?

Program "Przez Atlantyk" opowiada o przygodzie szóstki obcych osób, które zdecydowały się na wspólny rejs po niebezpiecznym oceanie. W programie oprócz aktorki Mai Hirsch oraz byłej modelki Renaty Kaczoruk, udział wzięli wokalista Piotr "Liroy" Marzec, aktor Antek Królikowski, piosenkarka Natalia Przybysz i pisarz Zygmunt Miłoszewski.

W rozmowie z Olivierem Janiakiem zarówno Maja Hirsch, jak i Renata Kaczoruk przyznały, że dużą trudnością było funkcjonowanie wspólnie z tyloma ludźmi na tak małej powierzchni. Jak poradziły sobie?

Maja Hirsch o programie "Przez Atlantyk"

Maja Hirsch przyznała, że widziała, na co się pisze, przyjmując propozycję udziału w programie "Przez Atlantyk":

- To jest miesiąc jakby na innej planecie. Woda, słońce... No ci ludzie. Trochę mi przeszkadzali. Ale wiedzieliśmy, że będziemy sobie przeszkadzać. Myślę, że bardzo dobrze sobie z tym poradziliśmy. Zachowaliśmy savoir-vivre godny królowej angielskiej - żartowała gwiazda.

Olivier Janiak zapytał aktorkę, z czym wraca z takiej podróży. Stwierdziła, że najważniejsze są dla niej relacje.

- Te relacje ewoluowały. Były trudności, czasem mnie skręcało, zdarzały się drobne konflikty, ale starałam się mieć poszanowanie dla tych ludzi - powiedziała.

- Zbudowanie relacji nie było łatwe, bo naprawdę mieliśmy tam mało miejsca i cały czas się przepraszaliśmy, żeby gdzieś przejść. Ale przy tym było bardzo śmiesznie - dodała.

Renata Kaczoruk o programie "Przez Atlantyk"

Olivier Janiak zapytał Renatę Kaczoruk, jakimi cechami trzeba się odznaczać, aby przetrwać taką podróż.

- Najbardziej przydaje się spokój wewnętrzny. Musisz zatrzymać swój umysł, kiedy zaczyna wybiegać w kalkulacje: jak daleko jestem od domu, ile wody jest pode mną, ile czasu zajęłaby akcja ratunkowa. Musisz zatrzymać te wszystkie myśli - stwierdziła.

- Ja mam klaustrofobię lekką, jestem introwertykiem, także warunki idealne, żeby oszaleć, a jednak nad tym można jakoś zapanować - żartowała Renata Kaczoruk, która wystąpiła razem ze swoim pieskiem.

Zobacz całą rozmowę:

Maja Hirsch i Renata Kaczoruk o programie "Przez Atlantyk"
Maja Hirsch i Renata Kaczoruk o programie "Przez Atlantyk"

 "Przez Atlantyk" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "Przez Atlantyk" można oglądać w każdą środę o godz. 21.35 w TVN i w serwisie Player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Co Za Tydzień

Pozostałe wiadomości