Programy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Pary rozpoczęły wspólne życie. Kto radzi sobie najlepiej?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Patrycja i Adam

W 8. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wszystkie pary rozpoczęły już wspólne życie. Jak poradzą sobie z codzienną rutyną? Czy znajdą wspólny język w zwykłym życiu? Kto najlepiej czuje się w swoim związku?

W najnowszym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" obserwujemy rozwijające się relacje Agnieszki i Kamila oraz Doroty i Piotra, a także Patrycji i Adama.

W 8. odcinku programu wszystkie pary zmagają się z codzienną rutyną. Część uczestników wraca do pracy, a ich drugie połówki muszą znaleźć sobie w tym czasie jakieś zajęcie. Pod powierzchnią uśmiechów konflikty potrafią wybuchnąć silnie i niespodziewanie. Czy każda z par jest gotowa na takie wyzwanie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Patrycja pozwala Adamowi na czułość

Zdystansowana Patrycja coraz bardziej przekonuje się do męża, który zrobił jej romantyczną niespodziankę podczas podróży poślubnej. Chłopak pracował jako kucharz, więc wiedział, jak zachwycić żonę pięknie podanym posiłkiem. Między małżonkami doszło do czułego pocałunku. Po podróży poślubnej para udała się do domu rodzinnego Adama, gdzie przywitała ich mama chłopaka zachwycona swoją synową. 

Adam starał się tak dopasować do Partycji, aby poczuła się przy nim swobodnie. Jego zabiegi spowodowały, że 27-latka pozwoliła mu na okazywanie czułości.

"Czy to miłość? Chyba jeszcze nie, ale na pewno jesteśmy sobą mocno zauroczeni" - powiedział uczestnik.

Małżonkowie najpierw spędzili czas w domu rodzinnym Adama, a potem udali się do miasta rodzinnego Partycji. W następnym odcinku dowiemy się, czy uczestnik odnajdzie się w stolicy.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Patrycja i Adam
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Patrycja i Adam "Ślub od pierwszego wejrzenia". Patrycja i Adam Źródło: Player

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Piotr uczy się wrażliwości Doroty

Dorota postanawia przeprowadzić się do Piotra. Para rozpoczęła wspólne życie. Chcą sprawdzić, jak im się ułoży na co dzień. Wszystko było dobrze do momentu, w którym Dorota nie wytrzymała presji i zwierzyła się mężowi ze swoich obaw związanych z jej rolą w ich związku. Potem Piotr przekonał się, że jego żona jest jeszcze bardziej wrażliwa, niż sądzi. Zwierzył jej się z dalekosiężnych planów i poruszył ważny temat posiadania dzieci. Jej reakcja była bardzo emocjonalna.

Para ostudziła jednak emocje i kontynuuje eksperyment. Piotr otrzymała też pomoc w zrozumieniu wrażliwej żony. Parę odwiedził specjalny gość - ekspertka Magdalena Chorzewska. Pomogła małżonkom dojść do porozumienia. Teraz pora na odwiedziny u rodziny Doroty. Piotr musi jednak wrócić do pracy i martwi się rozłąka i związkiem na odległość.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Dorota i Piotr
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Dorota i Piotr "Ślub od pierwszego wejrzenia". Dorota i Piotr Źródło: Player

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Kamil odwiedzają rodzinę

W kolejnym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Agnieszka i Kamil kontynuują wspólne życie w rodzinnym mieście uczestnika.

Agnieszka szybko przekonała się, że jej mąż żyje w symbiozie z całą swoją rodziną. Agnieszce udało się jakoś wpaść w ten szybki rytym ich życia i została zaakceptowana przez rodzinę męża. Wszyscy traktowali ją jak swoją. 29-latka nabrała pewności siebie i postanowiła zadomowić się w mieszkaniu męża. Para miała też wreszcie chwilę, aby pobyć sam na sam.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Kamil
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Kamil "Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Kamil Źródło: Player

Zobacz zwiastun nowego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia":

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Sezon 7, odcinek 8. Zwiastun
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Sezon 7, odcinek 8. Zwiastun

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kiedy i gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21.35 na antenie TVN oraz w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości