Programy

Justyna ze "ŚOPW" zdradziła, co zrobi ze swoją suknią ślubną. Zaskakująca decyzja?

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Justyna ze "ŚOPW" zadecydowała, co zrobi z suknią ślubną

Justyna Hołubowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odrzuciła sentyment na bok i zadecydowała, że jej suknia ślubna może otrzymać drugie życie i dodatkowo czynić dobro. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o swoim planie.

Justyna ze "ŚOPW" w drugim odcinku przyznała, że nigdy nie wyobrażała sobie swojej wymarzonej sukni ślubnej.

"Nie miałam takich marzeń jak dziewczynki, które wybierają sukienki ślubne, malują rysunki, zupełnie to nie jestem ja. Noszę przeważnie bardziej sportowy strój. Chodziłam po drzewach z kuzynami, więc to zupełnie nie moja bajka" - stwierdziła. W salonie sukien ślubnych bardzo szybko zdecydowała, co założy w tym ważnym dniu.

Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele
Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem. Opowiedziała o romantycznym geście ukochanego, pokazała swój pierścionek i powiedziała o weselu. W jakim stylu chce urządzić przyjęcie ślubne? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Justyna ze "ŚOPW" zdradziła, co zrobi ze swoją suknią ślubną. Piękny gest

Justyna pokazała na InstaStories, co zrobi ze swoją suknią ślubną. Kreacja trafi na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapytaliśmy uczestniczkę show, dlaczego nie chciała zostawić sobie ślubnej pamiątki.

Od ośmiu lat jestem wolontariuszką Pokojowego Patrolu, a od trzech lat instruktorem pierwszej pomocy w WOŚP. Decyzja była znana już przed zakupem. Niech czyni dobro

Justyna ze "ŚOPW" oddaje swoją suknię ślubną na WOŚP Źródło: Instagram @justyna_wypieczone_bizu

Ania Wróbel z 2. edycji również przekazała swoją suknię na WOŚP

Ania Wróbel, która wystąpiła w 2. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" również postanowiła wspomóc WOŚP w oryginalny sposób.

"Wystawiam na licytację moją suknię ślubną, w której wystąpiłam w eksperymencie telewizyjnym 'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Może sam eksperyment nie zakończył się pozytywnie, ale wesele było bardzo udane, a suknia ta dodała mi swobody i odwagi" - zachęciła do akcji w 2018 roku.

Ania wzięła ślub z Grzegorzem, ale niestety ich małżeństwo zakończyło się rozwodem. Po programie kobieta spotkała miłość swojego życia. Niedawno świętowała czwartą rocznicę związku.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości