Programy

"ŚOPW". Przemek chciał zaskoczyć Justynę. Niespodzianka nie wypaliła

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna Hołubowicz i Przemek Wereszczyński

W 12. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 8" Przemek niepodziewanie zjawił się u Justyny w Warszawie. Ta jednak nie była zadowolona z jego przyjazdu, gdyż wiązał się z obecnością kamer. Marta i Maciej ustalili, że nie ma między nimi chemii, a Marta i Patryk mają problem, gdyż żadne z nich nie chce się przeprowadzić.

Maciej Mikołajczak, Patryk Aniśko, Przemysław Wereszczyński, Marta Podbioł, Justyna Hołubowicz i Marta Milkiewicz to wszyscy uczestnicy 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W 12. odcinku programu zobaczyliśmy, jak radzą sobie w małżeństwie. Sprawdźcie, co się wydarzyło.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna Hołubowicz i Przemek Wereszczyński

Justyna Hołubowicz i Przemysław Wereszyński tworzą wybuchową parę. Najwięcej emocji w widzach wzbudza zachowanie Justyny. Jak się okazało, kobieta jest rozczarowana tym, jak Przemek dysponuje swoimi finansami.

"On nigdy nie powie przed kamerami, że ma 200 zł na koncie pod koniec miesiąca. [...] O takich rzeczach się nie mówi nowej żonie [...] Czynsz płaci, kredyt płaci, ale większość jego funduszy idzie na spotkania ze znajomymi. Niby tak oszczędnie próbuje, ale żeby pójść na imprezę i kupić jakiś alkohol lepszy, to już nie jest problem" - stwierdziła Justyna.

U Justyny pojawiły się wątpliwości, czy Przemek będzie w stanie się dla niej poświęcić i boi się nieszczerości ze strony mężczyzny. Para powróciła też do planowania wspólnej przyszłości. Okazało się, że żadne z nich nie chce się przeprowadzić. Problematyczny znów okazał się pies Justyny, który mógłby mieć kłopot z zasymilowaniem się z nowym miejscem zamieszkania w przypadku jej przeprowadzki.

W tym odcinku Przemek postanowił też zrobić wrażenie na Justynie i zrewanżować się niespodziewaną wizytą u niej w Warszawie. Niestety niespodzianka nie udała się, bo Justyna wypatrzyła auto Przemka podczas spaceru z psem.

"Przez chwilę się ucieszyłam, ale potem się zorientowałam, że będę miała dodatkowy dzień zdjęciowy, to się wkurzyłam" - powiedziała niezadowolona Justyna po przyjeździe swojego męża, gdyż nie podobała jej się obecność kamer.

Programowa ekspertka Magdalena Chorzewska podsumowała zachowanie Justyny. Stwierdziła, że w ujęciu psychologicznym jest dosyć agresywną osobą i ma niedojrzałe reakcje.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna Hołubowicz i Przemek Wereszczyński
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Justyna Hołubowicz i Przemek Wereszczyński Źródło: Player

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak

Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak jeszcze przed finałem doszli do wniosku, że mogą kontynuować relację, ale jedynie na stopie koleżeńskiej.

"No ja też tak myślę. Bez oszukiwania się, nie iskrzy... chyba że pod względem rozmów i różnicy zdań. Czarować się specjalnie i udawać, myślę, że nie ma sensu [...]. Nie ma tak zwanej przysłowiowej chemii" - podsumował Maciej.

Maciej przyznał w rozmowie z programową ekspertką, że nie jest w stanie zmienić się na siłę dla swojej programowej żony. Mężczyzna opisał przed kamerami swój ideał. Według niego powinna być ona szczupła, dbać o swój wygląd oraz modnie się ubierać. Przyznał, że nigdy nie będzie w stanie zrezygnować ze swoich wymagań. Marta stwierdziła za to, że Maciek od początku był do niej uprzedzony.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" -  Maciej Mikołajczak
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Maciej Mikołajczak z ekspertką Źródło: Player
"ŚOPW". Co zmieniło się w życiu Kamila. Czy z kimś się spotyka?
"ŚOPW". Co zmieniło się w życiu Kamila. Czy z kimś się spotyka? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko

Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko spędzają czas w rodzinnej miejscowości mężczyzny. Małżeństwo postanowiło odbyć szczerą rozmowę na temat wspólnej przyszłości. Patryk chciałby, żeby żona zamieszkała u niego. Zaproponował nawet, aby wzięła ze sobą mamę. Para udała się w odwiedziny do rodziców Patryka. Jego ojciec zdradził Marcie, że chciałby, aby młodzi przysięgli sobie miłość przed Bogiem i rozmawiał już z księdzem na temat unieważnienia ślubu kościelnego syna.

Marta z kolei chciałaby dowiedzieć się więcej na temat poprzedniego małżeństwa Patryka. Mąż przyznał przed kamerami, że jego poprzedni związek rozpadł się m.in. przez brak rozmów z byłą małżonką.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko
"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko Źródło: Player

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - kiedy i gdzie oglądać?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21.35 na antenie TVN oraz przedpremierowo w serwisie player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości