Programy

Agnieszka Antosik ze "ŚOPW" urodziła. Fani: "Jaka piękna rodzinka"

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Agnieszka Antosik ze "ŚOPW" świętuje pierwszą rocznicę ślubu

Agnieszka Antosik z 2. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła. Uczestniczka show pochwaliła się radosną nowiną i pokazała pierwsze zdjęcia maleństwa. W końcu zdradziła też płeć dziecka. Szczęśliwa mama zaprezentowała fanom swoją rodzinę. Na fotografii znalazł się również jej mąż.

Agnieszka Antosik pokazywała na Instagramie zdjęcia z brzuszkiem, ale jej ostatnia publikacja pochodzi z sierpnia. Fani domyślali się, co jest powodem jej nieobecności w mediach społecznościowych i mieli rację. Okazało się, że kobieta jest już po porodzie.

Jacek ze "ŚOPW" z narzeczoną o zaręczynach i wizji wesela
Jacek ze "ŚOPW" z narzeczoną o zaręczynach i wizji wesela Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka Antosik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła

Agnieszka Antosik ze "ŚOPW" poinformowała fanów o zajściu w ciążę w maju, kiedy to miała już wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Uczestniczka show nie chciała zdradzać zbyt wielu szczegółów. Nie powiedziała, czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki. Teraz zdradziła, że na świat przyszedł jej syn, ale imię zachowała dla siebie. Na zdjęciach, które zamieściła na Instagramie, widzimy również jej męża. Dumni rodzice spędzają urocze chwile z noworodkiem.

Nasza miłość, nasz skarb, nasz syn

W komentarzach posypały się gratulacje.

"Jaka piękna rodzinka" - piszą internauci.

"Gratuluję i życzę dużo zdrówka całej rodzinie i jeszcze więcej snu" - dodają kolejne osoby.

Czym zajmuje się Agnieszka Antosik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia?

Uczestniczka "ŚOPW" rok temu wyszła za mąż i nosi teraz podwójne nazwisko: Antosik-Kiernicka. Jest założycielką Akademii Młodego Umysłu, czyli programu rozwojowego dla dzieci i młodzieży. Na stronie internetowej Akademii czytamy, że kobieta jest z wykształcenia nauczycielem, filologiem i muzykiem. Ukończyła studia filologiczno-pedagogiczne. Jest również absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

Agnieszka Antosik w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" poznała Marcina Wichrowskiego. Mężczyzna podzielił się z nami wspomnieniami dotyczącymi eksperymentu i byłej żony. Przeczytaj wywiad z Marcinem Wichrowskim.

W naszym serwisie znajdziesz więcej informacji o uczestnikach "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Bądź na bieżąco z życiem bohaterów show.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości