Julia ze "ŚOPW" zaskoczyła zdjęciem. "Najważniejszy mężczyzna z moim życiu"

Autor:
Dagmara
Olszewska

Julia Gołębiowska wzięła udział w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W jej przypadku eksperyment zakończył się niepowodzeniem. Uczestniczka miłosnego show nie zamknęła się jednak na miłość. Wciąż z optymizmem patrzy w przyszłość, a niedawno... zaskoczyła swoich obserwatorów piękną fotografią.

Julia Gołębiowska w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" została sparowana z Tomaszem Jochymskim. Para szybko uznała, że nie ma dla nich przyszłości, a końcowa decyzja w show była jedynie formalnością. Po kilku miesiącach od zakończenia emisji Julia zaczęła publikować zdjęcia i filmy z nowym partnerem, a nawet, planować przeprowadzkę do innego kraju. Jak obecnie wygląda jej życie?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia opowiedziała o metamorfozie
Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia opowiedziała o metamorfozie Julia Gołębiowska opowiedziała, czy przez Tomka przeszła na dietę. Źródło: Co za Tydzień

Julia Gołębiowska na zdjęciu z "najważniejszym mężczyzną w życiu"

Niedawno media obiegła informacja, że związek Julii Gołębiowieskiej, choć wydawał się poważny, nie przetrwał próby czasu. Para postanowiła się rozstać i wrócić do tego, jak wyglądało wcześniej ich życie. Nie komentowali swoich postów na Instagramie, oficjalnie nie zdradzili też powodów rozstania. Ku zdziwieniu obserwatorów na instagramowym profilu uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiło się zdjęcie, które zelektryzowało fanów programu.

Julia Gołębiowska opublikowała bowiem fotografię z podpisem:

"Najważniejszy mężczyzna w moim życiu ma dziś urodziny".

Julia Gołębiowska
Julia Gołębiowska z tatą Julia Gołębiowska Źródło: Instagram

Chodziło oczywiście o jej tatę który, choć pojawił się tylko przez krótkie chwile w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", szybko zaskarbił sobie sympatię widzów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl oczywiście życzy wszystkiego najlepszego!

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia Gołębiowska o rozstaniu z partnerem

Julia Gołębiowska, choć jest obecna w mediach społecznościowych, o rozstaniu z partnerem poinformowała dopiero po walentynkach. Wyznała bowiem, że w tym roku obchodzi dzień singla.

"W kalendarzu dziś dzień singla. W tym roku ja obchodzę właśnie ten dzień. Zatem wszystkim singlom, którzy szukają miłości, życzę, aby ją w końcu znaleźli! Pamiętajcie, w końcu i wam się przytrafi, w odpowiednim dla was momencie. Ponownie wszystkim bez wyjątku życzę najwięcej miłości do siebie. Nikt was nie pokocha i nie zadba o was tak, jak wy sami. Pamiętajmy o tym" - napisała.

Niedługo później zorganizowała na Instagramie sesję pytań i odpowiedzi, podczas której jasno zadeklarowała, że nie poda oficjalnej przyczyny rozstania.

"Wiele z was pyta o powód rozstania. Nigdy nie podam powodu ze względu na szacunek do siebie, byłego partnera oraz relacji, którą mieliśmy. Chciałam się z wami podzielić tą informacją, ponieważ dzieliłam się szczęściem, kiedy je znalazłam. Zatem fair wobec was byłoby wytłumaczenie, dlaczego "zniknęły wspólne zdjęcia". Natomiast szczegóły są zbyt prywatną kwestią, aby dzielić się nimi na forum" - napisała.

W rozmowie z nami wyjaśniła, że po rozstaniu wróciła z Wielkiej Brytanii do Polski, mieszka w Ciechanowie i pracuje w gastronomii jako kelnerka, w czym jak deklaruje, czuje się świetnie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @golebiowska.julka

Pozostałe wiadomości