Programy

Justyna ze "ŚOPW" zdradziła reakcję byłego partnera na program. Ostrzegał ją

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Justyna ze "ŚOPW" opowiedziała o byłym partnerze

Justyna Hołubowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" otworzyła się przed fanami na temat swojego poprzedniego związku. Okazało się, że jej były partner nie był zachwycony tym, że zgłosiła się do programu. Justyna zdradziła powód rozstania z byłym ukochanym.

Już w pierwszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznaliśmy przeszłość Justyny Hołubowicz. Uczestniczka show wyznała, że zakończyła dwuletni związek. Zależało jej na tym, aby założyć rodzinę, ale usłyszała od swojego ukochanego, że ten nie chce mieć jeszcze dzieci. Justyna powiedziała wprost, że liczy na to, że jeśli ułoży jej się z Przemkiem, to chciałaby jak najszybciej mieć z nim potomstwo.

Piotr ze "ŚOPW" o początkach związku z Dorotą
Piotr ze "ŚOPW" o początkach związku z Dorotą Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Justyna ze "ŚOPW" o reakcji byłego partnera na udział w eksperymencie

Justyna odpowiadała na pytania fanów. Kilka z nich dotyczyło jej ex partnera. Kobieta zdradziła, jak były ukochany zareagował na to, że zgłosiła się do programu.

Napisał mi, że na 100% mnie wezmą z moją firmą i charakterem. I żebym zrezygnowała, bo mnie ludzie będą hejtowali. Zna mnie jak mało kto i wie, że lubię walnąć dobrym tekstem. Nie mylił się. Wiem, że ogląda emisję, tak samo, jak cała jego rodzina. Jego siostra i jej córki trzymają za mnie mocno kciuki

Justyna w odcinku powiedziała też, że jest wdzięczna za to, że ma psa, ponieważ jest to jej towarzysz, przy którym czuje się mniej samotna.

Justyna ze "ŚOPW" o reakcji byłego partnera na program Źródło: Instagram @justyna_wypieczone_bizu

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna o rozpadzie poprzedniego związku

Uczestniczka show bardzo pochlebnie wyraziła się o swoim dawnym ukochanym. Dodała o nim jeszcze kilka informacji, o których nie mówiła w odcinkach "ŚOPW".

Czasem związki się rozpadają. My oboje mieliśmy prężnie działające firmy. Moja przy jego firmie to pryszcz. Jak dorośli ludzie usiedliśmy, porozmawialiśmy i uznaliśmy, że coś się kończy, a coś się zaczyna w życiu [...] I to cała prawda. Nic wielkiego. Byłam z bardzo ogarniętym i dojrzałym facetem [...] Sądzę, że jego przyszła lub obecna dziewczyna (nie śledzę, nie wiem) jest przy nim szczęśliwa

Justyna ze "ŚOPW" o rozpadzie poprzedniego związku Źródło: Instagram @justyna_wypieczone_bizu

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości