Programy

Oliwia Ciesiółka ze "ŚOPW" dostała zaskakujący prezent. Tego się nie spodziewała

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Oliwia ze "ŚOPW" otrzymała życzenia od Kuby Wojewódzkiego

Oliwia Ciesiółka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" otrzymała wyjątkowy prezent na urodziny. Przyjaciele przygotowali dla niej nie lada niespodziankę z Kubą Wojewódzkim w roli głównej. Jak do tego doszło?

Oliwia świętowała urodziny. Jej przyjaciele zorganizowali dla niej niezwykłą niespodziankę. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" udostępniła na Instagramie filmik, na którym widzimy Kubę Wojewódzkiego!

"Zrobiliście mi dzień!" - skomentowała solenizantka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Adam ze "ŚOPW" o poprawie relacji z mamą
Adam ze "ŚOPW" o poprawie relacji z mamą Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kuba Wojewódzki składa życzenia uczestniczce "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Bliscy Oliwii zamówili prezent, którym jest film ze spersonalizowanymi życzeniami urodzinowymi od... samego Kuby Wojewódzkiego. Jest on wykonany w konwencji programu dziennikarza, który możecie oglądać na antenie TVN. Na nagraniu w humorystyczny sposób jest przedstawione, jak wygląda życie Oliwii, co lubi, jaka jest i czy "nadal jest do wzięcia". Oczywiście są to opisy odgórnie zaplanowane, ale i tak całość może być zaskakująca dla obdarowanego.

Kuba Wojewódzki zaprezentował serię "sucharów" i zwracał się bezpośrednio do Oliwii. Napój przyniósł mu do stolika dobrze zbudowany mężczyzna o imieniu Jakub.

Oliwia Ciesiółka ze "ŚOPW" rozwija się na TikToku

Oliwia zajmuje się makijażem. Oprócz swojego oficjalnego konta na Instagramie prowadzi dodatkowe, na którym pokazuje metamorfozy swoich klientek. Od jakiegoś czasu można znaleźć ją również na TikToku. Tam była żona Łukasza zamieszcza treści związane ze zdrowym trybem życia. Skupia się na prezentowaniu obserwatorom ciekawych pomysłów na posiłki oraz dzieli się swoim doświadczeniem w zrzucaniu zbędnych kilogramów.

Jeden z jej filmików nosi tytuł "co się zmieniło, odkąd schudłam 17 kilogramów". Oliwia wymieniała m.in. to, że poprawiała się kondycja jej skóry i włosów, ma lepsze samopoczucie i mniej choruje.

Uczestniczka 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ćwiczy na siłowni, ale sekretem jej figury jest to, że nie poddała się restrykcyjnej diecie, by jak najszybciej zrzucić kilogramy. Postawiła na zbilansowane i różnorodne posiłki. Oprócz siłowni poleca długie spacery.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player/x-news

Pozostałe wiadomości