Programy

Wyprawy w góry to idealny czas na słuchanie audiobooków. "Możemy wykonywać dwie rzeczy jednocześnie"

Programy

Co Za Tydzień: Aplikacja Storytel sprawdzi się na górski szlaku

Skitury to piesze wycieczki na nartach, a podczas samotnych wypraw sprawdzi się z pewnością aplikacja Storytel. Mamy dzięki niej dostęp do ogromnej liczby ulubionych audiobooków. Z materiału magazynu Co Za Tydzień dowiesz się, dlaczego warto z niej korzystać podczas wypoczynku w Świeradowie-Zdroju.

Skitoury w Świeradowie-Zdroju i aplikacja Storytel

Świeradów-Zdrój to doskonałe miejsce do spędzania aktywnego wypoczynku, np. podczas skiturów. Skitury to dyscyplina, która cieszy się coraz większą popularnością. Narty skiturowe dostosowane są zarówno do zjazdu, jak i do biegu.

- Ważne, aby na początku nauczyć się dobrej techniki i dobierać trasy do swoich umiejętności - wyjaśnia instruktor narciarstwa Maciej Grzelak.

Jak wyjaśnił, ten sport, to doskonała okazja, aby oderwać się na chwilę od zgiełku codziennego dnia i pobyć chwilę samemu na łonie natury.

Aplikacja Storytel sprawdzi się na górskim szlaku

Samotna wyprawa na górskim szlaku to idealny moment, aby oddać się lekturze ulubionej książki, którą możemy znaleźć w aplikacji Storytel. Tysiące różnych historii, których można posłuchać również bez dostępu do Internetu, sprawiają, że audiobook to dobra opcja zarówno podczas odpoczynku na kanapie, jak i długich górskich wypraw.

- Audiobooki są dla mnie formą relaksu. Nie zawsze mamy czas, żeby czytać, a słuchając możemy wykonywać dwie rzeczy jednocześnie i zawsze coś zostaje w głowie. Korzystam ze Storytel, mamy tam bardzo dużo pozycji i na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie - stwierdził słusznie Maciej Grzelak.

Czytaj też:

Źródło zdjęcia głównego: Co Za Tydzień

Pozostałe wiadomości