Programy

Naga sesja w "Top Model". Adrian miał mały problem

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Naga sesja w "Top Model" Adriana Nkwamu

Adrian Nkwamu to jeden z najbardziej lubianych uczestników programu "Top Model". Chłopak okazał się lowelasem, który uwielbia kokietować płeć piękną. Tym razem musiał pokazać swoją pewność siebie w wymagającym zadaniu, jakim była naga sesja.

Adrian Nkwamu to pełen uroku chłopak, który spodobał się jury "Top Model", czym zapewnił sobie miejsce w programie. Chłopak startował w konkursach piękności, na których udało mu się nawet wywalczyć tytuł I Vice Mistera Polski. W nagiej sesji musiał pokazać się w całej okazałości.

Adrian Nkwamu na nagiej sesji w "Top Model"

Naga sesja zdjęciowa to jedno z zadań, które budzi największe emocje wśród uczestników. Tym razem mieli ciężkie zadanie, bo sesja obywała się na plaży. Dlatego też towarzyszyły im niesprzyjające warunki atmosferyczne takie jak silne podmuchy wiatru. Stres i chłód doprowadziły do tego, że Adrian Nkwamu miał drobne problemy z ciałem.

- Zimno trochę jest, stresik. Mój kolega wyczuł chyba stres na dole i był nienaturalnych rozmiarów i to mi z tyłu głowy tam siedziało, ale z drugiej strony starałem się grać taką wersję maczo - powiedział Adrian Nkwamu.

Adrian Nkwamu na nagiej sesji w "Top Model"
Adrian Nkwamu na nagiej sesji w "Top Model"

Adrian Nkwamu w "Top Model" – kim jest?

Adrian Nkwamu ma 20 lat. Pochodzi z Jawora, ale mieszka w Warszawie. Ma brata bliźniaka. Jego tata pochodzi z Tanzanii. Ciężkim doświadczeniem w życiu Adriana było zetknięcie się z rasizmem w szkole podstawowej. Adrian kocha sport. Trenuje sporty walki, piłkę nożną, ćwiczy na siłowni.

"Top Model" – gdzie i kiedy oglądać?

11. sezon programu "Top Model" można oglądać w telewizji TVN i w Playerze w każdą środę o 21.35.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości