Programy

Adriana z "TM" o korekcie płci i rodzinie. "Nie było za ciekawie"

Programy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Adriana Hyzopska z "Top Model"

Adriana Hyzopska z 11. edycji "Top Model" po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o korekcie płci i reakcji jej rodziców. Modelka, która jest właśnie w trakcie tranzycji, podkreśliła, że jeszcze przed końcem roku otrzyma zmienione dokumenty. Przyznała też, że program, w którym bierze udział, sprawił, że jej relacje rodzinne się polepszyły. "Nie chcę sprawiać przykrości osobom, które kocham" - powiedziała.

Adriana Hyzopska to jedna z uczestniczek 11. edycji "Top Model", która szybko została okrzyknięta ulubienicą widzów. Zachwyca bowiem nie tylko nietuzinkową urodą, ale także osobowością i uporem w dążeniu do celu. W ostatnim odcinku programu modelka otrzymała wiele komplementów od jurorów i nie kryła wzruszenia. Zdecydowała się wtedy po raz pierwszy opowiedzieć o swojej historii przed kamerami.

Joanna Krupa wystąpiła z córką na konferencji "Top model"
Joanna Krupa wystąpiła z córką na konferencji "Top model" Źródło: cozatydzien.tvn

Adriana Hyzopska szczerze o korekcie płci i relacjach z rodziną

Adriana Hyzopska z odcinka na odcinek radzi sobie coraz lepiej. Aspirująca modelka przyznała, że udział w programie zmienił wiele w życiu jej samej oraz jej rodziny.

"Bardzo dużo dostaję wiadomości o tym, że ludzie się cieszą, że oglądają mnie, że czują pozytywną energię ode mnie. Oni powiedzieli, że od razu im się jakoś uśmiech na twarzy pojawia. Mama to wiadomo, ona na każdym odcinku beczy i mówi, że super. Mega jest dumna i tata też. Zobaczył, że jest super i on też zmienił podejście. No bo nie było za ciekawie" - mówiła wzruszona.

"Top Model 11" - uczestnicy: Adriana Hyzopska
"Top Model 11" - uczestnicy: Adriana Hyzopska "Top Model 11" - uczestnicy: Adriana Hyzopska Źródło: TVN/Marcin Tyszka

Uczestniczka programu podkreśliła, że początkowo jej tacie trudno było zaakceptować to, że chce dokonać korekty płci. Na szczęście sytuacja się zmieniła. Adriana Hyzopska mówiąc o tym, z trudem powstrzymywała łzy.

"Mój tata chyba bał się najbardziej reakcji ludzi, może tego, co powie rodzina, znajomi - pomimo tego, że wiedzieli. Mówił, że nie będzie oglądał, ale siedzi w telefonie i tak robi. On jest taki twardy i w ogóle, ale przez to, że on się boi, że mi się może krzywda stać. Nie chcę sprawiać przykrości osobom, które kocham. No bo pomimo tego, że sprawiałam tę przykrość, nie wiedziałam o tym i nie mając na to wpływu. A że to się zmienia, to jest super. Podnosi to tak na duchu. Mam od nich takie wsparcie" - powiedziała.

Adriana Hyzopska do końca roku będzie już po zmianie danych osobowych

Adriana Hyzopska ma zaledwie 18 lat, a tak wiele przeszła już w swoim życiu. Na koniec modelka podzieliła się z widzami programu szczęśliwą nowiną. Okazuje się, że proces korekty płci dobiega już powoli do końca i jeszcze przed końcem roku kobieta odbierze dokumenty ze zmienionymi danymi.

"Świat się zmienia. Ja się zmieniam. Cały czas jestem na lekach i do końca roku będę po zmianie danych, także wszystko idzie w dobrym kierunku. Ja się cieszę, że jak najszybciej będę mogła żyć tak, jak chcę żyć" - dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości