Programy

"Top Model". Krystian zaliczył zabawną wpadkę podczas jednego z zadań. Wszyscy wybuchli śmiechem

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Top Model" odcinek 7.  –  zabawna wpadka Krystiana

W 7. odcinku programu "Top Model" uczestnicy wezmą udział w profesjonalnym pokazie mody u znanych niemieckich projektantów mody. W dodatku będą musieli nakręcić film modowy. Jak sobie poradzą? Zobaczcie fragmenty!

W 7. odcinku programu "Top Model" jak zwykle nie zabraknie emocji. Co się wydarzy na półmetku rywalizacji o główną nagrodę?

"Top Model" odcinek 7. – co się wydarzy? Konkurencje, goście

W 7. odcinku programu uczestniczki i uczestnicy "Top Model" muszą wykazać się podczas pokazu mody znanego niemieckiego projektanta Kiliana Kernera. Scenerią będzie nowoczesne, multimedialne studio. W kolejnym zadaniu dotkną ważnych zagadnień o tematyce społecznej. Podzieleni na dwie grupy będą musieli zmierzyć się z tematem samoakceptacji i depresji. Pomogą im w tym Sylwia Lipka oraz Michał Czernecki. Na koniec zmierzą się z nie lada wyzwaniem, jakim jest film modowy, w którym uczestnicy wystąpią w parach. Tematem będą zabawy podwórkowe, a gościem specjalnym Mrozu oraz Natasza Parzymies.

"Top Model". Klaudia i Adrian podczas zadania
"Top Model". Klaudia i Adrian podczas zadania

"Top Model" odcinek 7. – zabawna wpadka Krystiana

Na filmie modowym, który będą musieli przygotować uczestnicy programu "Top Model", wystąpią oni w parach. W tym zadaniu liczyć się będą nie tylko umiejętności aktorskie, ale przede wszystkim umiejętność współpracy i oddania przed kamerą palety emocji.

Krystian Emradora został dobrany w parę z Martyną Kaczmarek. Uczestnik na co dzień występuje w teatrze muzycznym, więc ma opanowany warsztat aktorski. Bał się jednak, że zagra w sposób przerysowany. Nie to okazało się jednak jego zmorą. Najwięcej problemów przysporzył Krystianowi... strój. W pewnym momencie zgromadzeni na planie goście i ekipa usłyszeli charakterystyczny dźwięk, rozpruwającego się materiału. Sytuacja rozbawiła ich do łez. Zobaczcie nagranie:

"Top Model". Krystian zaliczył zabawną wpadkę
"Top Model". Krystian zaliczył zabawną wpadkę

"Top Model" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "Top Model" można oglądać w telewizji TVN i w Playerze w każdą środę o 21.35. Powtórki emitowane są każdą sobotę o godzinie 15.10 na antenie TVN.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości